Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megállítottak a rendőrök,...

Megállítottak a rendőrök, mert a műanyag játékfegyveremmel mentem haza az utcán, mi a legerősebb büntetés, amit kaphatok?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam airsoftozni, csak amikor indultam volna haza, észrevettem, hogy eltűnt a szemeteszsák, amibe belecsavartam. Kezemben vittem haza, a balban a kis golyókat, amikkel ki lehet lőni. Látható volt, hogy műanyag, a tárat ki is szedtem. (Sajnos nem lehet szétszerelni) Már majdnem otthon voltam, amikor megállt mellettem egy rendőrautó, kiszálltak, és kérdezték tudom-e, hogy nem lehet fegyvernek tűnő tárgyat így vinni, és hogy ezért elő is állíthatnak. :S nagyon szarul éreztem magam, belecsavartam a kabátomba, és elengedtek. Előállítás alatt mit értettek? Mi a legsúlyosabb? Hallottam, hogy valaki 2 évet kapott, mert az ablakból lövöldözött egy airsoftal. Én csak vittem, de tár nélkül, láthatóan műanyag volt, hogy fokozzam, még a sisakom is műanyag volt, jól látható volt.
2011. márc. 17. 18:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pénzbírság, elkobzás, max elzárás
2011. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!