Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért utálják az emberek...

Miért utálják az emberek annyira a Rendőröket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 23:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nagyban az az oka, hogy a bűnözés egyre csak nő, nem tesznek ellene semmit, mondjuk nem is tudnak, de a trafi az megy ezerrel.
2011. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
bírság és traffipax miatt. ha a tűzoltók traffipaxolnának akkor őket utálnák az emberek. mellesleg rátesz egy lapáttal mikor úgy traffipaxoznak, ahol már szemétség.
2011. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Amikor tisztességben megőszült tanítónénit megbüntetnek, mert baleset elkerülése érdekében ráhajtott a záróvonalra, mert bevágtak eléjük, na az nem túl rokonszenves.
2011. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Hát, hirtelen nem tudok okot mondani, hogy miért lennének szerethetőek. Én nem utálom őket, de nem tetszik, hogy engem szinte minden héten megállítanak, amikor a minden előírásnak megfelelő, rajtam kívül semmit sem szállító személyautómmal szabályosan megyek. A közben mellettünk elhaladó furgonról, ami gyanús "lomtalanított" fémmel van megpakolva úgy, hogy hullanak le róla a dolgok, valamint elöl a 3 helyett 4-en ülnek, azt észre sem akarja venni.
2011. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert mikor megállítanak egy sima közúti ellenőrzés végett úgy beszélnek veled, mint egy bűnözővel. Nem adják meg a kellő tiszteletet, pedig úgy gondolom, hogy Magyarországon objektív bíráskodás van, tehát nem jöhetnek úgy oda hozzám, hogy teli vannak negatív előítéletekkel. Illetve azt sem szeretem, ha nagyra van magával és feljebb valónak érzi magát. Múltkor úgy leütöttem volna, mikor elkéstem miattuk csak azért, mert kínlódtak a tüzetes ellenőrzésükkel...
2011. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%
Ezért: hajnali 4kor átmentem gyalog egy 4 sávos utat keresztező zebrán. Mivel nem jött semmi kilométeres távolságból sem ezért átmentem a piros jelzés ellenére... Pechemre a távolban hereveréző sündőrök észrevettek és utánam jöttek szépen autóval, villogóval ahogy kell és megbüntettek 5 ezerre... tőlem 100 méterre meg 10en évesekből álló baráti társaság mata részeg tagjai üvegeket b@sztak szét az úttesten... persze mire engem megbírságoltak ők elmentek... ennyi. Fuck Cops
2011. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

Ha a rendőrség megerőszakol hívd a rendőrséget!


Édesanyám 42 évesen egy kocsmába kell hogy dolgozzon mert nincs más munkalehetőség. A cigányok rendszeresen bejártak, elég durva dolgokat csináltak, ha kihívta valaki a rendőröket néha ki se jöttek. Aztán a kocsma főnöke 'kitiltotta' onnan őket, illetve ilyen belépőkártyás rendszert vezetett be.

Másnap odajött az egész pereputty a tv-vel hogy ez diszkrimináció, a két rendőrautó mögül ordibálták a 20 kilós Anyámnak hogy meg lesznek ölve a lányaid, el lesz vágva a torkuk, vigyázz hazafelé és még hasonlók...

Nem tudom hogy félnek e a rendőrök avagy le vannak fizetve, de inkább az utóbbira tippelek. Van egy olyan érzésem ha én ordibálnék ilyeneket 10 rendőr közül, lerúgták volna a vesémet.


Nekik nem kell megállni a stop táblánál és úgy általában a többi szabályt sem.


Néha ok nélkül és/vagy túlzással alkalmaznak fizikai erőszakot.


És néha úgy beszélnek veled mint egy utolsó kutyával.


Ésatöbbi, ésatöbbi ...



Még annyit hozzáfűznék hogy NEM vagyok rasszista, nem általánosítok, tisztelet a kivételnek!

2011. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
többi szabályt sem kell betartaniuk mert miért kéne.. ***
2011. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Jó akkor én is mesélek, bár én nem utálom a rendőröket.

Apámmal jöttünk haza, megállítottak, megkenték 10 ezerre, mert le volt járva az eü-je vagy csak szimplán a jogsija, nem tudom, csak annyit, h amikor ez volt, akkor még a 10 ezer a max. kiszabható összeg volt.

Aztán hallottuk, mikor megállítottak, h a soron már megint szabaduló buli van, jó pár utcára voltunk mégis oda lehetett hallani, h megy a zenebona meg az ordítozás.

Másnap mondták a szomszédok, h betelefonáltak, mert elég durván csendháborítás volt mégse csináltak semmit:S

2011. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%

A kocsmásnak üzenem, h ezt könnyen ki lehet játszani!

Vezessétek be a klubtagságot, aztán aki klubtag az 50%os kedvezménnyel fogyaszthat.

Persze a trógerek nem kapják meg így ha inni akarnak fizethetnek 500at egy fél vodkáért.

Persze nem fognak, így nem is járnak be.

2011. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!