Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csak akkor tehetek feljelentés...

Csak akkor tehetek feljelentést ha nem jön meg az áru?

Figyelt kérdés
Ha vennék egy telefont expressz.hu-ról és kiderülne, hgy rossz, milyen esetben lehetne feljelentést tenni? Mert ugye megjött a telefon, csak éppen rossz. Csak akkor lehet feljelentést tenni, ha nem jön meg az áru?
2011. aug. 1. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha működőként adták és bizonyítani tudod, hogy nem utazás közben romlott el hanem már előtte, akkor csalásért.
2011. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
74%
ha még meg sem vásároltad de már feljelentésen gondolkozol, akkor menj a boltba és vegyél ott garanciával. nem neked való a netes vásárlás, ha ennyire bizalmatlan vagy.
2011. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aha. Mikor bejelentettem hogy ellopták a kocsimat a háttérből még jóízűen fel is röhögött valaki.

Mikor meg egy cég lehúzott 200.000 forinttal először még a kapun se jutottam be.

A rendőrség az Apeh után a második legnagyobb pénzbeszedő.

Máshoz NEM ÉRTENEK!

2011. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Ha te mondod, úgy is van... :D
2011. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem interneten kell rendelni, hanem elmenni a boltba..
2011. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! De még mindig nem kaptam választ a fentebbi kérdésemre :S "Csak akkor lehet feljelentést tenni, ha nem jön meg az áru?" Vagy hibás árunál is lehet feljelentést tenni?
2011. aug. 1. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Vásárlás előtt olvasd végig részletesen a hirdetést, én mentsd is el! Ha nincs feltüntetve, hogy hibás, és mégis olyan telefon érkezik ami működésképtelen, vagy csak a doboza, akkor csalásért tehetsz feljelentést.

Jó tanács:

Mindig mindent olvass el, és csak olyan eladótól vásárolj, aki fel van pontozva, tehát többen sikeresen vásároltak tőle. Én vaterázni szoktam, pár terméket vásároltam már, és nem volt gond semmivel. Műszaki terméket használtan sohasem veszek interneten, egyrészt azért, mert rizikós, a másik meg az, hogy például telefont majdnem ugyan annyiért kapsz újonnan.

2011. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor is lehet, ha nem olyan fajtát küld.
2011. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!