Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen ma határrendésznek lenni?

Milyen ma határrendésznek lenni?

Figyelt kérdés
Tudna valaki írni valamit a határrendészet munkájáról?
2011. ápr. 25. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Lassan határunk sincs... :-D (Már amit őrizni kéne.)


Pedro

2011. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94eFt-os fizetés, 65 éves nyugdíjkorhatár, 12 órás szolgálat felváltva nappal, és éjszaka, folyamatos stressz, folyamatos rohangálás az emberhiány miatt, passzív szavazati jog, telefont nem tarthatsz magadnál szolgálatban, szolgálaton kívül folyamatosan elérhetőnek kell lenned... soroljam még?
2011. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehját akkor, mint minden más hivatás?!
2011. ápr. 28. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Rosszabb, mivel olyan feladatokra vagy rákényszerítve, ami más "hivatásnál" nincs. De ezt csak akkor tudod, ha dolgozol benne.

30 kamera figyel, kifogásolhatatlan életviteled kell, hogy legyen, lehallgathatnak telefonon, titkosszolgálati eszközökkel figyelhetnek, bírói engedély nélkül.

Ez a kormány elindított valamit, ennek jó vége nem lesz.

2011. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
annyit kérdezhetek, hogy Te ebben a körben dolgozol?
2011. ápr. 30. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen
2011. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senkinek sem kötelező határrendésznek lenni. Gondolom senkit sem kényszerítettek erőszakkal, hogy márpedig álljon határrendésznek. Ha ez ennyire rossz, akkor azt kell mondani, hogy köszönöm szépen, nekem ennyi elég volt, viszont látásra. (Mondjuk a továbblépéshez lehet, hogy kevés lesz az érettségi. De az már mindenkinek ez egyéni felelőssége, hogy hol, mit és mennyit tanult.)
2011. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azért érdeklődtem, mert jelentkeztem azt RTF-re erre a szakra! És csak érdeklődtem, hogy mégis milyen lehet! :)
2011. máj. 11. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Tisztként az irodában ücsörögve, dupla annyi fizetésért már nem olyan rossz. Így is sok a tiszt, most próbálkoznak az utcára küldeni minél többet.

(Érettségi, és 2 éves rendészeti iskolával mégis hova menjen az ember dolgozni? Ezt a hivatást választottam, és semmivel sem tartom magam butábbnak egy divatfőiskolástól, vagy egy divategyetemistától. Az 5 év alkoholizálás, és szülők pénzinvesztálása nem minden esetben tükrözi a valós eredményt. Nem jó határrendésznek lenni, de a családnak valamiből enni kell adni.)

2011. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!