Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Helyszínelő szeretnék lenni...

Helyszínelő szeretnék lenni ha el végzem a rendőr iskolát Nagykovácsiban akkor utána kell még a RTF-re Járnom? Vagy elég ha meg szerzem ott a kellő papírokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mármint az Adyligetit. Szerintem nem kell tiszire menned utána mert szakosodhatsz tovább helyszínelőnek a szakközép után. De hátha jön valaki aki megerősít.
2011. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, rendészeti után "szakosodhatsz". Nem árt előtte néhány év rutinszerzés közlekedési járőrként, majd - ha van státusz és parancsnoki akarat - beiskoláznak szaktanfolyamra.
2011. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
sztem igen! mert ha elvégzed az adyligetit azzal zászlós leszel csak tehát ami azt jelenti h járőr, traffipaxos... ilyen alantos munkád lenne. Ha fősulira mész ott egyből van olyan h bűnügyi szak meg ehhez hasonlók (hozzáteszem ide a legnehezebb bejutni :S 390-400pont kb.. ) és ha el is végzed az adyligetit utána a szerződés miatt ami úgy szól h 2év rendőri szolgálat csak utána mehetnél fősulira (vagy ha kiemelkedő tanuló vagy akkor az igazgató dönthet úgy h átrak fősulira) én így hallottam
2011. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem a tiszti munka "alantosabb", mint a járőri... A valódi rendőri munkát mi végezzük az utcán!
2011. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ZETAS ***** válasza:

tegnap 22:54!

Az ARSZKI az szakközép suli. Nem zászlósként, hanem alap esetben őrmesterként végeznek. Aki ászarc az törzsőrmesterként.

Ilyen, hogy kiemelkedő tanulmányok esetén továbbítják az RTF-re... biztos, hogy van?

Z

2011. aug. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy a rendészeti iskolai végzettséggel az elérhető maximum rendfokozat - mivel már nincs külön zászlósképző - a főtörzszászlós.
2011. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hamis illúziók elkerülése végett, azzal az RTF-es bűnügyi szakkal kitörölheted. Nem biztos, hogy többet fogsz tudni, mintha elvégeznél egy "sima" bűnügyi technikusi szaktanfolyamot.
2011. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ZETAS ***** válasza:
Most jól összetörted szegény álomvilágát :(
2011. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Bejött a CSI Miami?
2011. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább most... :)
2011. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!