Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen Szigethalmon a közbizto...

Milyen Szigethalmon a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Nincs sok roma?
2011. máj. 18. 09:48
 1/10 anonim válasza:

De, borzasztó rossz mind a 3 iskola (2 általános 1 közép) roma telített...A középsuli a "gettó" becenévre hallgat...Nem is jogtalanul...A gyerekek nem mernek bemenni jó cucba mert leszedik róluk.Állandóak a füvezések.Ill. a Duna menti részen "buckás" egy lakcímre vannak bejelentkezve sokan...És az egész part "fekete"...

De ha már itt gondolkozol akkor ahhoz képest ami ott van...Tököl v. Halásztelek meglepően biztonságosabb...ill a duna másik oldalán Százhalombatta is jó hely...De halom a legrosszab választás...

2011. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tényleg?

Ezt nagyon szomorúan hallom, mert ott elég jó árban vannak házak, de akkor megvan az oka is a jó árnak.

Köszi a választ.

Várok még tapasztalatokat

2011. máj. 18. 10:36
 3/10 anonim válasza:
Figyelj!Öszintén mondom, hogy megéri jó környéken venni drágábban házat, mint hogy egész életedben a romákkal hadakozzál...
2011. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az biztos, pláne, hogy van egy gyerekünk és nem akarom hogy bántsák.

Köszi a választ!

2011. máj. 18. 10:47
 5/10 anonim válasza:
Én ezen a környéken nőttem fel.( a szomszéd városban), de mindig halmon voltam.Igazából sosem "bántottak" testileg, de ehhez elég talpra esetnek kellett lennem...És elég sok a füves ingyenélő roma ismerősöm.
2011. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen?

Hát azért jobb a békesség, meg kislányunk van, nem hiányzik hogy valami életre szóló rossz érje, engem ért anno és nehezen hevertem ki.

2011. máj. 18. 11:21
 7/10 anonim válasza:
utolsó vagyok...Én csak fiú oldalról tudom megközelíteni.:)...Lányként nem tudom milyen lett volna...
2011. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"utolsó vagyok...Én csak fiú oldalról tudom megközelíteni.:)...Lányként nem tudom milyen lett volna..."


Szültél volna kisromát. :)

2011. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
inkább a halál...
2011. máj. 19. 12:19
 10/10 A kérdező kommentje:
:D
2011. máj. 19. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!