Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért ránk hívhatják a rendőrö...

Ezért ránk hívhatják a rendőröket?

Figyelt kérdés
Tegyük fel este 11-12 környékén kosarazunk egy játszótér melletti kosárpályán, amit panelok vesznek körül. A zaj elég ok arra, hogy rendőr jöjjön? Ha igen mire számíthatunk?
2011. máj. 18. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem max hazaküldenek!
2011. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom, hogy ez elég ok-e arra, de max csak figyelmeztetnek, hogy hát na ne már :):)
2011. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akiknek van energiájuk éjfélkor még kosarazni, azok annyit dolgoznak, hogy napközben nincs erre idejük? Kissé paradoxnak hat.
2011. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Napközben dugig van ovodásokkal...
2011. máj. 18. 20:39
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
A panelprolik rátok hívhatják, de szerencsére nem küldhetnek haza. Milyen jogcímen? Szükségállapot van bevezetve és kijárási tilalom? Szabálysértés az utcán sportolni? A sok panelnyugger végre kiélheti magát.
2011. máj. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Majd ha hajnali négykor kelsz, és este hétkor érsz haza, amikor is még vezeted a háztartást, és 11 körül tudsz lefeküdni, remélem neked is nekiállnak pattogtatni a füledbe. Baromira vízhangzik, főleg nyáron hangos amikor Muszáj éjszaka szellőztetni, mert áthevülnek a falak, és nem lehet megmaradni a szobában bezárt ablakokkal.

Mi lenne, ha olyan helyet keresnél, ami nem a paneldzsungel közepén van.

Ha jól értem, néhányan úgy gondolják, hogy el kell fogadni, hogy zajonganak, de a zajongókban nincs annyi empátia, hogy ne éjjel zajongjanak, mikor mások pihennek.

2011. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

A válasz megírásának időpontja: ma 09:08


Szedjél multivitamint.

2011. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

09:08


Én nem vagyok ebben a helyzetben, de teljesen igazat adok neked.

Lehetnének körültekintőbbek. Az pedig hogy valami nem ütközik egy az egyben jogszabályba nem azt jelenti, hogy minden a legnagyobb rendben van.

2011. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Csendháborítás (218/1999. Korm.r.)


6. § (1) Aki lakott területen, az ott levő épületben, vagy az ahhoz tartozó telken, tömegközlekedési eszközön, továbbá természeti és védett természeti területen indokolatlanul zajt okoz, amely alkalmas arra, hogy mások nyugalmát, illetőleg a természeti vagy a védett természeti értéket zavarja,


harmincezer forintig terjedő pénzbírsággal sújtható.


(2) Az (1) bekezdésben meghatározott szabálysértés elkövetőjével szemben a rendőrség, továbbá a helyi önkormányzat képviselő-testülete hivatalának erre felhatalmazott ügyintézője, a közterület-felügyelő, a természeti és védett természeti területen a természetvédelmi őr, helyi jelentőségű védett területen az önkormányzati természetvédelmi őr helyszíni bírságot szabhat ki.



Kérdés az hogy indokolt-e az este kosarazás, én szerintem nem is hívnék, senkit, hanem zsupsz egy vödör víz, bár ez önbíráskodás,Úgyhogy NE tegyétek.D:D:D:

2011. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:41


Köszönöm, szedek multivitamint! De öt óra alvás nem sok mindenre elég.

Amúgy nálunk a kis suttyók autóban bömböltették a zenét...

2011. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!