Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tanuként beidéztek. Mi van...

Tanuként beidéztek. Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
anyósom feljelentette a testvérét.már 1x beidéztek megtettem a tanuvallomást.most lett volna a szembesítés de kérni akartuk uj idöpontot de akkora nem adtak amikor jó lett volna igy egy hetet eltolták azt mondta a rendőr hogy 3án kell majd menni de küld új idézést új időpontal.nem jött meg az idézés ma sem holnap meg menni kéne hisz 3a lesz.ilyenkor ha nem megyek mert nem tudom mikorra kell menni mi történik?.
2011. jún. 2. 22:05
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
ugy értem nem tudom hány órára stb.de teszem hozzá hogy mindez 250km-re zajlik a mostani lakóhelyemtől.szóval nem az van hogy átugrok a szomszédba...de a rendör azt mondta ha nem megyek elővezettet.ha viszek orvosi igazolást hogy vizsgálaton voltam mert tényleg mennem kell amugy elfogadják?
2011. jún. 2. 22:09
 2/25 A kérdező kommentje:
meg van egy 3éves kislányom akit nem tudok kire hagyni majd.nem szeretném ha elővezettetne mert mi lesz a gyerekkel.jo formán semmi közöm az ügyhöz de ezt a tanuvallomáskor is elmondtam már.
2011. jún. 2. 22:11
 3/25 anonim ***** válasza:

Semmi..



Bemész és bámulsz bambán amikor meg kérdeznek valamit mindenre azt mondod, hgogy fogalmad sincs, és még abban sem vagy biztos.

2011. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el, az hivatalos ügymenet akadályoztatása 50-500 ezerig szabható ki közigazgatási bírság.
2011. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
de nem jött meg az új idézés az időponttal.azt sem tudom mikorra kell menni.de orvosi igazolást elfogadnak?
2011. jún. 2. 22:18
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha nem volt szabályszerű idézés, akkor nincs mit akadályozni...
2011. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Orvosi igazolást sem fogadnak, el hacsak nem életmentő beavatkozást hajtottak rajtad végre pl: műtét, vagy újraélesztés.


Menj el, és legyél passzív, továbbá kérd az utazási költségek megtérítését, mert lehet ilyet.


Ehhez kérj felvilágosítást a yardon telefonon, hogy hogyan kell, de sztem úgy hogy névreszóló áfás számlát kell kérned a busz és a vonatjegyekről, aztán azt benyujtanod.

2011. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A hivatalos idézés meg fog érkezni előbb utóbb, csak szeretnek eltérni ettől a rendőrök, mert telefonon behívni gyorsabb valakit mint két hetet várni a postára...
2011. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
mondom multhét csütörtökre volt egy papir de múlthét elött kértem uj időpontot akkor telefonba mondta hogy 3.án kell majd de küld új idézést de ha nem jelenek meg elővezettet.nem érkezett meg ma sem az idézés
2011. jún. 2. 22:23
 10/25 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék...

Az eredeti hivatalos idézés múlt hét csütörtökre szólt, azt átvetted...


A telefonos beszélgetések meg nem hivatalosak hanem haveri alapúak, bizonyítani nem tudod.


Simán megszivathatnak az előző idézés alapján amit átvettél ha nem mész el, úgyhogy ne várj a papírra, nyilván lusták voltak kiküldeni...

2011. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!