Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most akkor a polgárok köteless...

Most akkor a polgárok kötelessége a tüntetés szétverése?

Figyelt kérdés
Már úgy gondolom hogy viszonzás képen,a tüntető rendőrökét.
2011. jún. 9. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, majd jön a Terrorelhárítás, és szépen szétveri őket...

Hidd el, nem véletlen költött rájuk annyi pénzt Viki papa, ő már tudta, hogy be kell azt vetni párszor, amíg ő ül a bársonyszékben.


Gondolom, most a következő kérdésed az lesz, hogy Gyurcsány megy-e kordont bontani?

2011. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És a pedagógusokét,mozdonyvezetőkét, BKV-sokét is szét akarod veretni?
2011. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Viktor nemzetvezető ezt nem kordonnal hanem "kulturális"fotó kiállítással oldotta meg,és a kultúrát ki dobja a Dunába.
2011. jún. 9. 21:46
 4/14 A kérdező kommentje:
Az még előtte megoldják a rendőrök. "És a pedagógusokét,mozdonyvezetőkét, BKV-sokét is szét akarod veretni?"
2011. jún. 9. 21:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Elfelejtetted, hogy most hoztak törvényt, miszerint az áltagpolgárnak rendfenntartó tevékenységet folytatni tilos, a jutalom két év kaptár.

Egyébként mehetsz felőlem rendőrt verni.... Főleg, ha ők is annyira "bátrak", hogy nekimennek az építkezési állványoknak, kukáknak, törnek-zúznak, egy kirakat nem marad utánuk, és elkezdik ostromolni a tv-székházat.


A tüntetéshez egy demokratikus államban a rendőrnek is joga van, meg neked is, meg a tanárnak is, a vasutasnak is, tehát NEM VERHETI SZÉT SENKI.

A kukagyújtogatás és a tévéostrom már más tészta...

2011. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

És miért van az,hogy mindig csak a közpénzből eltartottak sztrájkolnak!?.

Körülbelül úgy néz ki,hogy csak nekik vannak jogaik,érdekszervezetük+NAGY POFÁJUK.

Ha valami nem tetszik akkor van ám nem ekkora tuti is ,ki kéne próbálni!Aztán sztrájkoljatok!!!!

2011. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

"És miért van az,hogy mindig csak a közpénzből eltartottak sztrájkolnak!?.

Körülbelül úgy néz ki,hogy csak nekik vannak jogaik,érdekszervezetük+NAGY POFÁJUK.

Ha valami nem tetszik akkor van ám nem ekkora tuti is ,ki kéne próbálni!Aztán sztrájkoljatok!!!!"

A jó édes anyád van közpénzből eltartva! Szerintem meg neked van nagy pofád, tudás nélkül. Hülye gyerek.

2011. jún. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"És miért van az,hogy mindig csak a közpénzből eltartottak sztrájkolnak!?. " <-- A rendőr nem sztrájkolhat, hanem csak tüntethet. Jó lenne kicsit figyelmesebben olvasni a híreket, és nem csak a blikkből.

Egyébként azért, mert például a családomban (ahol csak én vagyok rendőr) én vagyok az, aki már gyakorlatilag egyik-napról a másikra él. A legnagyobb baj, hogy ebben az országban mindenki lop, hazudik, és adót csal, de megint csak azt szívatják, akit a legegyszerűbb, és nem tudja elcsalni az adóját...

2011. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

"És miért van az,hogy mindig csak a közpénzből eltartottak sztrájkolnak!?."


Azért mert aki nem közpénzből kapja a fizetését az valószínű multinál dolgozik, ha meg ott megpróbálsz sztrájkolni akkor kirzgnak a g...cibe és felvesznek helyetted mást. Ez valamilyen tényleg igazságtalan, legalábbis nem egyenjogú.


például a pedagógusok szakszervezete meg a máv meg ilyenek elég rendesen ki is használják ezt. Mint amikor a máv sztrájkolt hogy osszák szét köztük a mávcargo eladásából származó pénzt. nonszensz, mire föl kapnának belőle? ők adtak bele anno a megvételéhez?

2011. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgokat feszegetsz, előttem hozzászóló. Tulajdonképpen jó lenne amit mondtál, de az a baj, hogy a rendvédelmi szférában is bármi hülyeségért kirúgnak, és utána nem tudsz máshová elhelyezkedni. Tehát míg egy árufeltöltőt kirúgnak, eltud menni máshová dolgozni. A rendvédelmi szférában oda minden. A traffipaxból, bírságból beszedett pénzek pedig felszívódnak. Saját pénzből kell a nyomtatóba papírt venni, kifesteni, tankolni, és még sorolhatnám. Mindezt egy állami rendvédelmi szervezetnél...

A kérdésre visszakanyarodva. A tüntető rendőrök helyett rendvédelmiseket írjál légy szíves, mert a kettő nem ugyan az. Azok a rendvédelmisek azért demonstráltak, mert a politika alkotmányt kívánt sérteni (meg is tette). Nem kell örülni, a közeljövőben minden egyes dolgozó ember rosszul fog járni. Erről a demonstrációsorozatról példát lehetne venni, mivel nem a rendre vigyázó rendőrök provokálása volt a cél, hanem a vélemény nyilvánítás. Mellékesen jegyezném meg, hogy a (TMRSZ) Tettrekész Magyar Rendőrség Szakszervezete volt az egyedüli, aki a 2006-os események után bocsánatot kért az állampolgároktól. Ezért a vezetőjüket azóta is vegzálják, a politika el akarja hallgattatni. Erősen előítéletes a kérdés.

2011. jún. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!