Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tegyek? Anyuék szomszédja...

Mit tegyek? Anyuék szomszédja egy agresszív állat. Az utcán fojtogatni kezdte az öcsémet, szerinte a 13 éves öcsém ment neki, Ö 41éves. Szeretnénk a rendőrséget kihagyni. Ötletek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 10:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretnétek a rendőrséget kihagyni akkor milyen ötleteket vársz? Hogy kezdj önbíráskodni?
2010. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Elsősorban azt javasolnám, hallgasd meg a másik felet is.
2010. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyet jól mellkason, tökön, majd végül arcon kell vágni egy vascsővel. Amikor az arcára ütsz kisebbet üss, mint az első két helyre. Ne törjön be a feje, ne öld meg. Elég ha lesz egy púpja. Az ilyenek csak ebből tanulnak. Maszk legyen rajtad, ne szólalj meg közben. A rendőrséget utána is hagyd ki. Legyen több ember által igazolt tökéletes alibid az eset idejére.


Én pont így csináltam az agresszív fasż szomszéddal. Évek óta terrorizált a házban mindenkit. Volt, hogy sérüléseket is okozott egy szomszédnak. A feleségemet gyakran verbálisan, egyszer fizikailag is megtámadta. Volt, hogy a két és fél éves gyermekemre förmedt rá előzmény nélkül úgy, hogy a "qrva anyád!"


Mostanában is mogorva az öreg, de a hangját ill. a kezét már nem meri felemelni.


A rendőrségnek hiába szólsz, nem tehetnek semmit. Sajnos ezek tényleg csak egy kiadós nevelésből értenek.

2010. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen eset történik,vedd fel mobillal videóként és irány a rendőrség!!
2010. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lapát, elásni, csak senki ne vegye észre...
2010. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha kihagyod a rendőrséget és te magad fogsz rendet tenni, már el is követted az önbíráskodás vétségét, ha meg sérülést is okozol jöhet a testi sértés, 8 napon belü ill. túl gyógyuló, szintén járhat érte börtön.


Én is azt javaslom, ha még egyszer fojtogatja az öcsédet vedd videóra esetleg az öcséddel azonnnal orvoshoz, hogy látleletet vegyen és mehettek is a rendőrségre!

2010. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem fog csinálni semmit. Második hozzászóló voltam.
2010. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
(azaz a harmadik)
2010. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 doboszoli ***** válasza:

"..vedd fel telefonnal, hogy fojtogatja az öcsédet.."

Nem gyenge jótanács. Aztán majd a temetés után elmehetsz a bíróságra, ahol lehet, hogy ... Te sem gondolod komolyan.

Békeszerető vagyok, de a gyerekemre, ha csúnyán nézne is több füle maradna mint foga.

Ebben a helyzetben, ha valós,-márpedig miért vonnám kétségbe a kérdező hitelességét- csak az azonnali, hathatós meggyőzés segít.

Első körben nem is kell bántani. Kérj meg néhány vállasabb barátodat, hogy egy este beszélgessenek el vele a sötét utcán, és vázolják a lehetőségeket, ha nem hagy fel az antiszociális viselkedéssel.

Ha nem ért belőle, jöhet a második lépcső, azt hiszem érted.

Mielőtt megköveznétek, ne kívülről ítéljétek meg a helyzetet, próbáljátok magatokat beleképzelni,plusz hozzá a jelenlegi magyar igazságszolgáltatást.

Az öcséd meg kerülje el, ne terminátorkodjon, nem neki kell megoldani a helyzetet.

2010. okt. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A "másik fél" meg lett hallgatva, fel akar jelenteni zaklatásért!! Pedig csak annyit kértem hagyja ezt abba. Elkerülés pedig nem megy mert csak arra jut haza az öcsém, kísérgetni pedig nem lehet mindig.Nem önbíráskodni szeretnék, de a rendőrség mit tehetne?
2010. okt. 15. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!