Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kaphatok azért valamit, ha?

Asdválasz kérdése:

Kaphatok azért valamit, ha?

Figyelt kérdés
Ismerősömék összeverekedtek, láttam, és szét is szedtem őket, mennem kell majd kihallgatásra, és azt szeretném kérdezni, hogy akkor hogyha én " uszítottam" az egyiküket akkor azért kaphatok vmit? a másik gyerek korházban van :/
2011. júl. 18. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bizonyítsák be,hogy te "uszítottad".
2011. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
végülis csak annyit mondtam, " én ezt nem hagynám " azt nem h üssed, verd meg, mittudomén... és az jó pontot jelent h szét szedtem őket amikor összeverekedtek? :d
2011. júl. 18. 11:33
 3/18 anonim ***** válasza:
Jó pontot jelent de a végén ne hogy az legyen hogy te is megütötted vagy valami mert ha a csávó azt mondja hogy mindketten bántottátok és ha azt mondja hogy te uszítottad akkor társtettes vagy!Amúgy szerintem a végén gyanúsított leszel garázdaság büntette miatt!Nem akarlak megijeszteni de szerintem benne leszel te is főleg ha kiabáltál!
2011. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Testisértésre való felbújtás. Ugyanannyit mint az elkövető.
2011. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon remélem, hogy te is kapsz valamit.
2011. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
"végülis csak annyit mondtam, " én ezt nem hagynám "" Magyarul,burkoltan uszítottad,megérdemelnéd,h te is kapj valamit
2011. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy felbújtáshoz nem elég, hogy "én ezt nem hagynám".
2011. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
má ne is haragudj kedves kérdező, de az "én ezt nem hagynám" típusú emberek a leg betojibb, mindent lenyelő kis sz@arzsákok. szép napot
2011. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Csoportos garázdaségért kapsz majd 100ezer Ft bírságot.
2011. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csoportos garázdaság.:D Kétlem..de mind1. Milyen sérülései lettek a srácnak?
2011. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!