Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kaphatok azért valamit, ha?

Asdválasz kérdése:

Kaphatok azért valamit, ha?

Figyelt kérdés
Ismerősömék összeverekedtek, láttam, és szét is szedtem őket, mennem kell majd kihallgatásra, és azt szeretném kérdezni, hogy akkor hogyha én " uszítottam" az egyiküket akkor azért kaphatok vmit? a másik gyerek korházban van :/
2011. júl. 18. 11:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Testisértésre való felbújtás. Mit vártál ha azt mondom " Ezt nem hanyám.." akkor mit fog csinálni ? Szavaló versenyben eldöntik vagy mi?
2011. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem pszichikai bűnsegédlet...


A garázdaság nem hinném, hogy megáll, ha nem ütött.


A büntetés mértéke a sérülésektől függ.

2011. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Annyi eszed lehetne hogy ide nem rakod ki mert akkor ki tudja még szólhatnak is a rendőrnek mivel itt a ki írásoddal arra következtettél hogy te is hibás vagy inkább halgat nod kellett volna!

utóirat:bond! steve bond!

2011. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De pont az ilyenért szoktak meg gyanúsítani garázdasággal amikor kiabálsz és rész veszel a verekedésben!De a kiabálásért is garázdasággal gyanúsítanak + testi sértéssel(vagy könnyű testi sértés vétsége,vagy pedig súlyos testi sértés vétsége) az aki ütött tehát a haverod 2-vel lesz meggyanúsítva meg az is aki verekedett!Te csak a garázdasággal!Nekem hidd el amit írok!Nem érdemes feljelenteni senkit mármint ilyen verekedéssel ha te is ütöttél mert te is rácseszel mert testi sértés +garázdasággal is meggyanúsít a rendőrség!Amúgy ha utcán történt még a közbotrány okozásért is lehet kérdőre vonnak!
2011. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
még a verekedő se kap semmit,ha csak nem tört csont,vagy történt maradandó károsodás a testében,hogy korházban van az nem jelent semmit attól még lehet 8 napon belül gyógyuló,ha azon túl akkor már húzósabb akkor ugyan olyan szarban vagy mint a verekedők,szellemileg biztattad a bűncselekmény elkövetésére
2011. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha 8 napon túl gyógyuló, akkor lehet, hogy még komolyabban elővesznek, mint felbujtó, vagy társtettes, vagy mittomén. De legközelebb majd nem fogtok ilyet csinálni.
2011. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 varázsló 12 ***** válasza:
nem lehet belőle semmi bajod. de ne uszits senkit. magad nem vagy nagy.uszitani kell mást?szóval könnyebb uszitani szavakkal valakit.mindhogy te old meg az ügyet. puding vagy haver.
2011. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
FELBÚJTÓ, BŰNTÁRS
2011. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!