Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek diploma után...

Szerintetek diploma után érdemes rendőrnek menni?

Figyelt kérdés

Miskolcon 1 év a suli úgy tudom.

Ér valamit a diplomám egyáltalán?

Csak tiszthelyettes lehetek?


2011. júl. 21. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rendőrnek lenni szívás, véleményem szerint.
2011. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen diploma?
2011. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rendőrként bizonyos pozíciókat csak két diplomával (az egyik egyetemi) tölthetsz be, ha jól tudom. Tehát ilyen értelemben "megéri". Amúgy meg keress magadnak valami más foglalkozást és ne szard el az életed. Rendőrnek lenni még hivatástudattal sem könnyű, a kérdésedből látszik ("megéri-e"), hogy neked nem való. Nem genyázásból mondom, sőt, abszolút a jóindulat vezérel. Rendőrnek lenni hatalmas szívás.
2011. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Érdemesnek érdemes elmenni ha tényleg ezt szeretnéd csinálni. Biztos munkát ad ha elvégzed a sulit de a kezdő fizetés elég s.ar de tanulással "feljebb" lehet lépni és így a fizetés is emelkedik. Miskolcon nem egy éves a suli hanem kettő. Tavaly egy volt de idén újra két éves lesz. Maga a diploma nem jelent sem előnyt sem hátrányt. Viszont a nyelvvizsgád (ha diplomád van ennek is kell lenni) az ad plusz pontot a jelentkezésnél. A suli elvégzése után tiszthelyettes leszel. Két évig biztosan, de mint már írtam ezután képezheted magad és tudsz előrébb lépni.
2011. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon jelenleg SEMMINEK nem érdemes menni, hacsak ismeretséged nincsen, sz@rba sem vesznek sehol. Ez van.

Viszont az egy biztos pálya, mert bűn lesz mindíg...

2011. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Én a helyedben bepróbálkoznék a nemzetbiztonságnál.
2011. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szeretnék rendőr lenni(nyomozás érdekel)

Főiskolai diplomám van tanitói

2011. júl. 21. 18:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha diplomád van, akkor szerintem főiskolára (RTF) tudsz menni. A tanítói diplomádnak hasznát veheted, ha olyan helyre kerülsz. Például, ha fiatal- ill. gyermekkorúakkal fogsz foglalkozni. De ez csak saját magad számára lesz előny, egyébként szerintem le fogják sz*rni.

Hogy érdemes-e rendőrnek menni? Ezt neked kell eldöntened!

Nem könnyű, valóban, ahogy előttem írták. Vannak problémák, amik képesek hamar kinyírni az ember lelkesedését, ha nem elég erős az elhatározása. Komoly tűrőképesség kell, komolyan! Úgyhogy gondold át, ha mindenképpen ezt akarod, akkor hajrá!

2011. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Menj tiszti suliba, ne legyél tiszthelyettes, mert szart se fogsz keresni a diplomáddal meg kitörölheted a feneked.


Hiába van diplomád és hiába végzed el a Miskolci sulit attól még csak tiszthelyettes leszel és elsőnek is ha nincs szerencséd akkor utcán fogsz dolgozni. Majd idővel ha a főnököd is úgy gondolja akkor felajánlja az átképzőt és átkérheted magad a nyomozókhoz.



Én irodán kezdtem örültem is neki és szerettem is, de ahogy írta már valaki hamar kiirtották belőlem a kezdeti lelkesedést.

2011. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha nyomozó akarsz lenni akkor ok, de számolj azzal, hogy 160-180-nál többet nem nagyon fogsz kapni.
2011. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!