Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez bűncselekmény? (kérdésed...

Ez bűncselekmény? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
ha találok egy telefont az utcán és megakarom tartani az bűncselekmény(kérdőjel) /nem találtam telefont csak a barátaimmal ezen gondolkodtunk anyira jutottunk hogy ha be van kapcsolva akor az mert fel tudom hivni a gazdáját ha nincsen bekapcsolva akor nem az/
2011. aug. 4. 11:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Erről beszélek nyuszómuszó! :)
2011. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én egyszer elhagytam a mobilomat az utcán. tudom is hogy hol. mire visszamentem már nem volt ott. de nemvoltam mérges arra aki elrakta,én is igy cselekedtem volna a helyébe. természetesen bejelentést se tettem. én voltam a f@sz,hogy elhagytam,váljék egésségére annak aki megtalálta
2011. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Pedró, a csigával arra akartam utalni, hogy ha a rendőr megállít az úton, kezedben egy csodálatos kakaós csigával (reggel szerzek egyet), akkor nem fog ha tudni sem ő, sem az áldozat megmondani, hogy az kié. Ugyan erkölcstelen elfogyasztani más kakaós csigáját, de még mindig biztonságosabb mint használni egy elvesztett telefont.


Amúgy a pénzzel kapcs korrigálnék. Ott meg lehetne állapítani, hogy kié, sorozatszámok alapján, de manapság ki írja fel a 20.000 -esek sorszámát?:D Mire eszembe jut, már el is költöttem:)

2011. aug. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kamumail


Én csak poénkodtam a kakaós csigával, hogy ha kivárom a törvény szerinti 1 évet, hogy az enyém legyen és jogszerűen megehessem - akkor már kell a fenének :-)


Pedro

2011. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

tudom, hogy ere gondoltál, nem voltál érthetetlen, nyugi :)


de amúgy az éves kakaós csiga, annak igazi bukéja van. Ínyencség.

2011. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
és ha pl én hagyom el a telefonom mert hagytam egyet el nemrégen kb 2 hónapja akkort azt az IMEI alapján még be lehet mérni? érdemes bejelentenem a rendőrségen még? és tudom hol hagytam el azt is hogy mikor töb részletre nem emlékszem részegen hagytam el :S ezért is nem jelentettem sehol mert a biciglimet mikor ellopták 1 hónap mulva kaptam a levelet az eljárást abbahagyták :spedig a bicigli 38 E Ft értekű volt és ugy tudom 20E Ft felett már....
2011. aug. 6. 05:03
 17/18 anonim ***** válasza:

ha telefont elhagytál, akkor bejelented rendőrségen imei-vel gyártási számmal, telefonszámmal sim kártya adatok stb, amit tudsz.


utána mész a szolgáltatóshoz, ahol ha tudod igazolni, hogy tiéd a telefon, letiltatod az imei számot.


Sok szerencsétlen iphone-s most szopta be emiatt :D

2011. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer elhagytam a telefonom egy próbafülkében, mivel nem egy kínai áruház volt, így az eladók minden ruha próba után bementek a fülkébe szétnézni, és ez volt a szerencsém.

a telefonomról felhívták anyumat és szóltak neki, hogy ott hagytam, majd menjek vissza érte.

Vannak még rendes emberek, nem is értem azokat akik csak úgy zsebre raknák. Még ha nincs is bekapcsolva én akkor leadnám a rendőrségen.

2011. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!