Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megéri rendőrségre vinni az...

Megéri rendőrségre vinni az ügyet?

Figyelt kérdés
Üdv! Vaterán rendeltem másfél hónapja egy terméket, amit nem kaptam meg. A pénzt rögtön utaltam 13000ft-ot.
2011. ápr. 28. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel ez szabálysértési értékhatár (20000Ft) alatt van ezért nem hiszem, hogy sokat foglalkoznának a dologgal.

Csodát ne is várj, csak maximum akkor ha az illetőről tudsz bővebb információt. Jelentsd be, illetve lépj kapcsolatba a veterával is.

2011. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit rendeltel es kitöl?
2011. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tejsavó fehérjét. Név: tadalafil
2011. ápr. 29. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy már nem él a 20eft értékhatár aki lop csal azt büntetik egy tyuklopásért is
2011. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs utolsó de nagy butaságot írtál, olvass utána.
2011. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is úgy tudom hogy már nincs 20.000ft fölötti vagy alatti.. érdekes mikor egy utcabélit elfogtak 5 cső kukoricával azon nyomban bevitték 72 órára őrizetbe vették. amúgy a vaterának mindenképp jelezd. mert benne van a szabályzatba hogy az ilyen büntetik... az egy nagyon jó oldal és 99% kuk megbízható sajnálom hogy te pont azt az 1% ot fogtad ki :s 13.000ft az sok pénz azért :S megnézted előtte a visszajelzéseket róla ? mert ott aki már rendelt tőle leírja hogy mennyire elégedett az illetővel.. én csak ajánlani tudom hogy ha legközelebb rendelsz előtte jól járj utána mennyire megbízható az illető nehogy megint így járj... jajjj ha lett belőle valami azért szólj hogy sikerült e :) én remélem visszakapod a pénzed vagy amit megrendeltél... :)
2011. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az értékelései 98%-osak voltak kb. 100 embertől. Csak elfogyott a készlet, de a pénzt nem utalta vissza. Az áru most érkezett meg.
2011. máj. 23. 18:16
 8/8 anonim válasza:
Na akkor végül is megérkezett amiért fizettél :) csak kicsit késve... de akkor minden okés :) örülök neki... utolsó válaszoló voltam.. :)
2011. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!