Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Voltál már előállító helyiségb...

Voltál már előállító helyiségbe zárva?

Figyelt kérdés
Az olyan, mint egy börtöncella?
2011. aug. 22. 21:37
 1/5 tetro ***** válasza:
hasonló, de nem olyan. mivel általában nem is börtönben van, hanem az örsön...
2011. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Egy nagyobb szoba volt pici ablakkal, meg le lehetett ülni, de már nem emlékszem mire, mert nagyon régen volt. A fogdaőrtől kellett kikéredzkedni a WC-re, ami kint volt, szemben a helyiség bejáratával. Ott nem volt bent semmi csak a WC, oda nem jöttek utánam. Ja, és előtte elvették cuccaimat, mielőtt betettek. A végén visszakaptam. 3 órát ültem bent. Nem értesíthettem senkit, és enni se adtak. Senki nem szólt hozzám egyáltalán azon kívül, hogy a vége felé belöktek még mellém egy hajléktalannak látszó figurát, aki időnként cigit kért. Ekkor lett elegem, és elkezdtem balhézni, hogy indokolatlan a fogvatartásom. 5 perc múlva már kint is voltam. Aztán egy bő hónap múlva jött egy szabálysértési határozat, amit megfellebbeztem, és végül figyelmeztetésre változtatták.
2011. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

4 óra után kell ételt adni, addig nem. Maximum 12 órát lehet előállítva. Előtte elveszik és felírják a cuccaidat, amit később visszakapsz.

Nem olyan mint egy börtöncella, nincs berendezve. Rögzített pad van, és rácsozott biztonsági ablak. Acél tömör ajtó, vagy rácsos. Van világítás, be van kamerázva. (Legalább is nálunk)

Azt raknak be melléd akit akarnak, nem azért engedtek el, mert neked panaszod volt. Felőlem aztán hisztizhetnél, sőt ha megtámadnál, még előzetesbe is rakatnálak hivatalos személy elleni erőszakért. Csücsülhetsz még pár napot, az ítélet után meg éveket...

2011. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akiket bezárnak meg is vannak bilincselve?
2011. aug. 27. 08:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!