Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Paprikaspray / Könnygáz /...

Paprikaspray / Könnygáz / Borsspray?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb önvédelmi eszköz?


Remélem a sok hülyeség mellett értékes válasz is fog jönni.


2011. aug. 26. 05:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván olyan fegyvert kell választania, ami könnyű, kicsi. A használatát pedig meglehet tanulni. Mindenki a revolvert ajánlgatja, de nekem öntöltő van. Megfelelő karbantartással soha nem fog elakadni. Én én nő vagyok...

Miért macerás a viselése? Nyáron én is mindig táskában tartom. És minden más értékemet is. Nem egyszer talán az életemet mentette meg... Ha az mondják pakold ki a táskád, nem tart semeddig előrántani. Főleg akkor, hogyha egy kisebb női fegyvert vesz.

Nincsen kultusza? Ugyan. Ha előveszed, ugyanúgy összeszarja magát. Ha még sem, és támad, mi a jó égnek van az elsütőbillentyű....

2011. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 doboszoli ***** válasza:
100%

Nézze Hölgyem, mindenki a maga bőrét viszi a vásárra, maga dönt.

Amiket leírtam, azokért vállalom a felelősséget, nem légből kapott dolgok, én is végigjártam a "kötelező ostoba köröket", a State Police-tól a z Alfán át a HW-ig.

Tehát tudom mit beszélek. A retikülben tartott 8mm-es öntöltőnél mire az ujja az elsütőbillentyűhöz ér, Ön már két hónapos terhes...

A forgótáras előnyeiről nem óhajtom győzködni, úgysem fogadja el.

Summa summárum, én elmondtam, mindenki annyit fogad meg belőle, amennyit akar.

2011. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
80%
szerintem angyjából ugyan az a hatásuk, szóval anygjából mindegy...mellesleg terhes vagy...
2011. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!