Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Olyan iskolában tanulok, ahol...

Olyan iskolában tanulok, ahol nincs rendészeti fakultáció. Belügyi érettségi?

Figyelt kérdés
Hogyha önszorgalomból megtanulom a belügyi rendészeti ismereteket,érettségizhetek ebből a tantárgyból?Nyelvi tagozatos gimnáziumba járok,rendészeti szakközépben akarok továbbtanulni.A többi tárgy nem okoz problémát,esetleg még az jelenthet hátrányt,hogy lány vagyok.Segítségeteket előre is köszönöm.
2011. szept. 4. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Az érettségihez záróvizsga is kell.És neked az nem lesz
2011. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze. Először is kell keresned egy olyan iskolát, ahol ezt tanítják. Beszélsz velük, hogy szeretnél érettségizni, mire ők megmondják, hogy náluk hány évig tanítják a tárgyat, miből kell felkészülnöd, majd ott elmehetsz osztályzóvizsgára belőle, hogy az adott évekből legyen jegyed. Ha van már legalább 2 évfolyamra jegyed, akkor kérheted szintén ott az érettségit :)
2011. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja még annyi, hogy egy olyan suliban, ahol van rendészeti alapismeret nem tudom hány évig van, de általában más tantárgyakból legalább két évből kell jegyednek lenni ahhoz, hogy érettségizhess.
2011. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2évig van az hogy lány vagy az nem hátrány szerintem
2011. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!