Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőri segìtség?

Rendőri segìtség?

Figyelt kérdés
Ha rendőr vagy és Budapest 8.kerületi,akkor légyszíves válaszolj az alàbbi kérdésemre. Fontos!! A 8.kerületben van egy vegyes banda,akik lányokból,fiúkból állnak és magakat Csendi csapatnak hívják. A problémám a következő. Ennek a csapatnak a tagjai életveszélyesen megfenyegették a feleségemet,mert nem akart a banda egyik férfi tagjával összejönni. Hiába közölte a feleségem az illetővel,hogy férje van hagyja őt békén,da srác ma a feleségem munkahelyére ment a banda 4 tagjával és megfenyegették őt és engem is,hogy elvernek,kicsinálnak. Feleségem megilyetd és felhívta a rendőrséget segítséget kért,mert félt kimenni a munkahehéről,de nem kapott nő létére segítséget a rendőrségtől. Nagyon fél és nekem személy szerint az a bajom,hogy a rendőrség addig nem tesz semmit,amìg tettlegsség nem történik,vagy vér nem folyik. Feljelentést fogunk tenni a csendi csapat tagjai ellen,de mi a tovàbbiakban a teendő? Karbatett kézzel várni?
2011. szept. 8. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hívd ki a Magyar Gárdát, vagy a Véderőt.
2011. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Nagyon sajnállak titeket. Nincs véletlenül biztonsági őr a feleséged munkahelyén, mert akkor ő esetleg el tudná kísérni a kocsiig. Plusz, ha tehetitek minél előbb költözzetek el. Bár, ha már a munkahelyét ismerik, akkor nem biztos, hogy megéri.

A Magyar Gárdának viszont tényleg érdemes lenne szólni. Vagy pedig beszéljetek Vona Gáborral. Ő talán tudna tenni valamit. Ha mást nem is, de egy sajtó interjút adni, amiben akár ti is megszólalhatnátok, persze arc nélkül, eltorzított hanggal, hogy ne ismerjenek fel titeket.


Sok szerencsét! Ha tudod írd majd meg mire jutottál!

2011. szept. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy mástól tudta meg a feleséged munkahelyének a címét. Rendőrök nem fogják kisérgetni a feleségedet!

Lehet cégektől testőröket alkallmazni, de ez nagyon sok pénzbe kerül.

Vagy, nem megy szépen megy másképp.

Én a megfelelő agresszívítással és brutalítással oldanám meg ezt a helyzetet. Kapd el a gyereket!

2011. szept. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vegyél neki bors8gáz)spray-t.

Én vettem páromnak pedig nem olyan környéken lakunk.

A munkahelyre menjetek 2-3haveroddal a feleséged elé.....

majd elfelejtik vagy megunják.

2011. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vedd fel a kapcsolatot a gárdával, ha ezek az illetők roma elkövetők, akkor kicsit befognak foscsizni, ha megjelennek a szép szál fekete ruhás legények.

Nálunk is voltak és de érdekes, hirtelen rend lett...


Ma már én is gázpisztollyal járok és sajnos nem egyszer kellett már használnom (eddig mindig sikerrel).


Ja és én pont ebben a kerületben dolgozom kézbesítőként, jó kis hely... :D

2011. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
nincs cigány bűnözés
2011. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen!

Menny fel a jobbik honlapjára és hívd ki a magyar gárdát!

Azok előbb segítenek hidd el!

2011. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Látjátok ez tényleg jó ötlet!

Vona Gáborral kellene beszélni vagy esetleg a jobbiknak levelet írni!

Itt lenne az ideje egy kicsit kézbe venni a nyolcadik kerületet is!

2011. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy témába vágó vicces kis történet. Könnyen elképzelhető, hogy urban legend, de előfordulhat, hogy van benne igazság:


Éppen lefeküdtünk volna, mikor az asszony szólt, hogy ég a lámpa a garázsban. Kinézek és látom ám, hogy négy markos roma legény serényen hordja kifelé a cuccaimat, aztán rakják az utcán ácsorgó teherautóra ezerrel.


Kapom a telefont, hívom a rendőrséget, de azt mondja egy zsernyák, hogy momentán egy szabad kocsijuk sincs, de nyugi, amint lesz, jönnek, és már le is tette. Nekem meg a fejembe szaladt az adrenalin azonnal, úgy hogy ismét felhívtam a szervet.


Mondom neki, az előbb telefonáltam, hogy jöjjenek, de már nem kell sietniük. Ugyanis fogtam a puskámat, és lepuffantottam mind a négyet, helyszínelni meg tényleg ráérnek később is. No, le se tettem a kagylót, négy rendőrautó már ott is volt a házunk előtt, plusz a mentő. El is kapták a betörőket ízibe.


Az egyik rendőr, aki velem is hajlandó volt szóba elegyedni megjegyezte:


- Mintha azt mondta volna, hogy lelőtte mind a négyet.


Mire én:


- Maguk meg valami olyasmit mondtak, hogy nem tudnak küldeni senkit…

2011. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem urban legend te **** hanem egy 100 éves vicc:D


Amúgy szerintem is a vad Gárdának kellene szólni, szerintem ők segítenének. Arról meg nem te tehetsz, hogy a rendőrség képtelen szolgálni és védeni, ha egyszer segítségre szorultok, akkor addig kell keresni/kérni amíg meg nem kapod valakitől. Hajrá!

2011. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!