Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 17 évesen feljelentettek,...

17 évesen feljelentettek, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Tegnap, péntek éjszaka, gondoltam, bemegyek és beszélgetek a barátaimmal. Egy fiataloknak fenntartott szórakozóhelyre/kocsmába ültünk be meginni egy sört. Mikor kaptunk egy hívást, hogy nincs-e kedvünk átmenni egy másik helyre, ahol várnak ránk.

Az úton kezembe nyomták a bort, amiből én egy kortyot nem ittam, így is utólag derült ki, hogy az bor. Ekkor szállt ki egy szimpla fehér kocsiból 2 rendőr, teljesen korrekten bemutatkoztak meg stb. Elkérte a kezemből az üveget, és beleszagolt. Én is ekkor tudtam meg, hogy hogy mi volt nálam. Mivel mindenkinél, pár hónappal, én voltam az idősebb, engem vettek elő, és feljelentettek.

Én nem vagyok egy ilyen ember, mint a mai fiatalok, hogy menjünk be a központba és igyuk le magunkat mert az tök jó dolog. Már tudom, hogy mi akarok lenni, tudom, hogy merre szeretnék tovább menni az életben.

Azt szeretném tőletek kérni, hogy aki ért hozzá, az leírná nekem pontosan, hogy milyen következményekkel járhat ez a dolog? Lesz-e belőle bíróság, vagy pénzbüntetés? Ha igen ez minimum vagy maximum mennyire becsülhető meg?

Köszönöm aki elolvasta, és hálás lennék egy-két válaszért is. :)


2011. okt. 8. 08:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
pár hónap letöltendő
2011. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem lesz belőle, de a szüleidnek mondd el, mert kapni fognak a rendőrségtől egy levelet, amiben beidézik őket, és téged is meghallgatásra.


Max. kapsz egy ejnye-bejnyét, aztán csá.

2011. okt. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%
ebből bizony fegyházbüntetés lesz
2011. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
figyelmeztetés lesz belőle.
2011. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

És mit takar pontosan a figyelmeztetés?

Köszi 09:00 és utolsó. :)

2011. okt. 8. 09:05
 6/18 anonim válasza:
100%

nyugi,nem lesz semmi baj.egyik barátom egy este fent állt egy pad tetején a séltálóutcában,jöttek a rendőrök.felírták az adatokat és azt hiszem be is vitték. 2 órát ott csücsült egy folyosón.aztán 2 hét múlva kaptak egy levelet,h az ügy lezárult.

semmi gond nem lett belőle.nem törted össze az üveget az utcán... így nem lesz gáz belőle.

2011. okt. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
semmi sem lesz
2011. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenkinek! :)
2011. okt. 8. 09:28
 9/18 anonim válasza:
75%
Egy volt osztálytársam még 14 évesen sósavbombát dobott az egyik erkélyre, a rendőrök elkapták, bent tartották egy éjszakára, de abból nem lett semmi.
2011. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Szóval szerintem nem kell aggódnod, bár azóta nem nagyon tudom, hogy változott-e valami.
2011. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!