Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Rendőr kérdés.

Figyelt kérdés

Mindenki szidja a rendőröket,hogy milyen jól keresnek,még sem tesznek semmit meg érte.

Meg hogy az emberek pénzéből élnek,stb.

Ha úgy nézzük,akkor mindenki a másik pénzén él,mert ők is dolgozó emberek.

Sok rendőr ismerősöm van,és nem jó kedvükből teszik azt amit tesznek.Nem csinálhatják azt amit akarnak,meg van szabva minden egyes percben mit kell tenniük.

Mindenki azt hiszi olyan jól keresnek,de apám többet keres tőlük sofőrként.

Azt aláírom,hogy sokan visszaélnek azzal hogy ők kik,de most ne általánosítsunk.

Normális válaszokat és véleményeket kérek.

Én is csak le írtam az én véleményemet.

Köszönöm...


2011. okt. 25. 16:22
1 2
 11/13 sni ***** válasza:
0%

"Még ha úgy nézzük, ez akkor sem igaz, mert mert a többiek a produktivitásuk profitjából kapják a fizetésüket, a rendőrök pedig ezek adójából. Nem keverném össze a kettőt."

Igazad lenne, ha adómentes fizetést kapnának, de jelen állás szerint, ha jól tudom, vonják tőlük is az adót. Tehát, ha ezt vesszük figyelembe, saját magukat fizetik. Ma Magyarországon, kb 800ezer ember végez tényleges termelő tevékenységet, tehát mindenki mást ők tartanak el! Mert sem a jogászok, sem a nagyra becsült menedzserek nem végeznek azt, és még lehetne sorolni, csak ez a kettő kedvenc szakma!

2013. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11%

A becsületes rendörök leszereltek 2006 11 23 után

A többi pedig egy forintot nem ér.Pláne nem adózok forintjait.

2013. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha október 23.-ra gondoltál, az a 10. hónap, zsenikém
2013. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!