Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknek mi lehet a...

A rendőröknek mi lehet a véleményük a polgárőrökről?

Figyelt kérdés
Nem a hivatalos " nagyon örülünk nekik " válaszra vagyok most igazán kíváncsi. Hanem mikor közösen kint vannak szolgálatba. Fontoskodó majmoknak vagy segítőkész "kollégának" gondolják őket?
2009. máj. 14. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy a polgárőr "kolléga" milyen ember, mivel ők is emberből vannak, ők is lehetnek kedvesek vagy tahók, ugyanúgy ahogy a rendőrök között is vannak normálisak és tahók.
2009. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Általánosságban kérdem csak.
2009. máj. 14. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem jobban örülnének ha a polgár őrök hivatásos rendörök lennének,mert kevesen vannak.Én jobban örülnék ha olyan jogaik lennének mint az USÁban.
2009. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy manapság minden hólyéből lehet polgárőr, aki befordul az utcáról...én tudom, mert az vagyok,még a vőlegényem léptetett be...nem kellett semmilyen vizsgán,tanfolyamon vagy ilyesmin részt venni...és meg is látszik ennek az "eredménye"...van 40 polgárőr a városban,ebből vagy 10 főnökösdit játszik,felveszi a pályázati pénzeket,kiosztja magának a jutalmakat, meg dirigál, de soha egyetlen egyszer sem megy ki a dolgát végezni, kb 20 csak azért lépett be, hogy a rendőrnek mutagathassa az igazolványát, ha megállítják, és félévente egyszer zabáljon meg igyon egy jót a közgyűlésen, a maradék 10, aki lelkiismeretesen végzi a dolgát,folyamatosan ugráltatva van a többi helyett is...mint például mi is mindig mindenhol ott vagyunk, szinte már a polgárőrség csicskásai lettünk,pusztán azért mert mi nem ülünk a fenekünkön,hanem tényleg kijárunk járőrözni és rendezvényeket biztosítani...de érdekes módon a munkáért járó jutalmakat olyan öregurak kapják,akiket még soha életünkben nem láttunk egyetlen rendezvényen sem vagy szolgálatban.... szerintem a rendőrök is épp ezt látják, és nem is örülnek neki, ha belekontárkodnak a munkájukba, leszámítva 1-2 polgárőrt, akik tényleg jól csinálják a dolgukat.... akkor érne ez az egész valamit, ha egy kemény szűrőn kellene keresztülmennie annak,aki polgárőr lesz...készítsék fel, vizsgáztassák le, ne lehessen már minden hülyegyerekből polgárőr...
2009. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves polgárőr (kolléga)! :)


Ismerős a szitu, amit leírsz. Nálunk is hasonló a helyzet.

Új egyesület alapítására nem gondoltatok? Mert tényleg borzalmas, hogy n+1 emberből csak egy-kettő az, aki tisztességesen elvégzi azt a feladatot, amit vállalt. Az meg, hogy nincs vizsga, az egy dolog. Attól még ha valaki komolyan gondolja, ugyanúgy kezébe veheti a polgárőr törvényt (nem hosszú, kb. 2 oldal?), meg más egyebet, amit tanulmányozhat.

2009. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk pedig egymást fuvarozzák ide-oda a szolgálati kocsival a polgárőrök.
2009. júl. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem sok polgáror azthiszi hogy ő a jani.Megállit a polgáror hogy miért nincs rajtam bukósisak meg kéri a személyim meg a jogsimat pairokat.Mondom neki húzál anyádba majd akkor foglalkozz velem ha ősszetöröm a kúkákat meg gyújtogatom a bokrokat meg sőrős üvegeket török az utcán.Enyi a joguk és nem rendősősdit játszani.
2009. júl. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A bukósisak miatt esetleg a saját érdekedben szól (bár az sem mindegy, milyen stílusban teszi azt). A személyi meg jogsi elvétel... no comment... Biztos vannak, akik szeretnének több jogot maguknak, de jó lenne, ha észben tartanák, hogy nincs. Csak annyi, amennyi a Polgárőr tv.-ben meg van határozva. Utálom a "rendőrösdit" játszókat...


Egy polgárőr

2009. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hasznosak, de sok köztük az öreg, aki csak azért vállal szolgálatot, hogy az asszonytól kimenőt kapjon, majd a kocsmában ingyen felest felvegye, és aztán a Nívával mehessen ittasan csapatni.

Ahol lakom a polgárőrök mindig ittasak szolgálatban. Nem nagy mértékben, de 3-4 feles bennük van.

2010. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem ez egyéntől függ.
2010. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!