Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nagyon szeretnék rendőr lenni...

Nagyon szeretnék rendőr lenni de félek, hogy nem vesznek fel Nagy baj ha asztmás vagyok?

Figyelt kérdés
Jól tanulok átlagba olyan 3,8 vagyok most fizikálisan is elég jó vagyok most 8.-os vagyok és rendvédelmi gimnáziumba szerenék menni szerintetek szakközépbe felfognak venni ha asztmás vagyok?
2011. dec. 11. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A bűnöző urat,hogy fogod kergetni?meg a tűzőnapon forgalmat irányítani?füstbe,porba.Vagy egyből tábornok leszel.
2011. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem vagyok olyan szinten asztmás legjobbat futottam suliba meg minden 90percet lefutk vagyis fociközbe az orvos is azt mondta h nem olyn szintű az é asztnán
2011. dec. 12. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert!Próbát megér.
2011. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sajnos a felvételihez hozzá tartozik egy orvosi vizsgálat is és aki asztmás azt sajnos nem veszik fel sajnálom
2011. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás! Ha úgy érzed hogy ez nem akadályozna téged a munkádban, akkor menny rendőrnek! De vedd figyelembe hogy nem csak saját magad egészségével fogsz játszani, ha rendőr leszel!

Amúgy meg simán felvesznek ettől rendőrnek! Nem kell beszélni róla felvételin, le kell tagadni. Nem olyan szintű az a felvételi hogy ilyen kiderüljön.

Sok sikert!

2011. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Alkalmatlan vagy asztmával.

Amit kitöltesz majd, a rendészeti szakközépbe felvételi papírt, büntetőjogi felesősséged van azon hogy az igazat írd le, tehát ha letagadod hogy asztmás vagy, még rosszabbul jársz.

2011. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
3,8-as átlaggal mióta tartozol a jó tanulók közé? Az 4,8-tól kezdődik :)
2011. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát magamhoz képest jó testvérem:D
2012. ápr. 14. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!