Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi az klónozott rendszám?

Mi az klónozott rendszám?

Figyelt kérdés
Az a kopasz főnyominger használta eccer...

2011. dec. 11. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Másolt rendszám. Van egy autó aminek rendben vannak a papírjai. Fogsz egy ugyanolyan színű, típusú autót és ráteszed az klón autó rendszámát (ez egy utángyártott hamis rendszám). Száguldozhatsz, használhatod az autópályát, a büntetések az igazi autó igazi tulajdonosának mennek. A lopott autókat kereső kamera sem jelez, mert a rendszámhoz tartozó autó színe, típusa megegyezik a nyilvántartással.

Az igazi tulaj kitépi a haját mire megmagyarázza, hogy ez nem az ő autója a fényképen. Ha egyáltalán sikerül bizonyítania.

Viszont ha elkapnak akkor egy darabig nem lesz szükséged naptejre :)

2011. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mért? van olyan hely, ahol bemondásra legyártanak egy rendszámot?
2011. dec. 12. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs autóm, de ha egyszer lesz, és valaki megpróbálja lemásolni a rendszámom, és én meg tudom, ki volt az, akkor nem ajánlom, hogy sötétedés utcán kimenjen otthonról...
2011. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerü: lelopok egy rendszámot egy olyan kocsiról mint ami nekem van....Ő csináltat hivatalosan magának ujat.... és máris meg van a két rendszám...vagy nem igy megy?
2011. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előzőnek: NEM
2011. dec. 12. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
első ezt nem értem,miért gondolod hogy ha ugyan az a rendszáma az autónak akkor a szine és a tipusa is ugyan az?
2011. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja első 2 sorod nem figyeltem
2011. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!