Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen kedvezmények vannak a...

Milyen kedvezmények vannak a hivatásos rendőröknek?

Figyelt kérdés
(utazás, belépők - strand pl - )
2009. máj. 17. 23:01
 1/6 A kérdező kommentje:
nos?
2009. máj. 19. 17:50
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Milyen a nem hivatásos rendőr? Én még ilyenről nem hallottam... :)

Utazásnál ingyen is utazhat úgy tudom, ha szolgálati igazolványával igazolja magát. Ez esetben azonban vállalnia kell, hogy probléma esetén rendőrként eljár. Egyébként neki is jár az 50%-os utazási kedvezmény, ami minden közalkalmazottnak jár. Strandbelépő szerintem akkor jár, ha a város (ahol szolgál) vezetésével vagy a strand vezetőségével ilyen irányú egyezségük van. Szóval sok extra nem jár a hivatásos szolgálat mellé...

2009. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a nem hivatásos a közalkalmazott te suta...

aki rendőr, csak nem hivatásos...

2009. máj. 21. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

aki rendőr az mind hivatásos, aki közalkalmazott az meg nem rendőr.

Nem lehet ingyen utazni igazolvánnyal, csak ha szerződése van a volánnak a rendőrséggel, és ez sok helyen már nincs. Van 50 százalékos vasuti kedvezmény (ez is csak pár alkalom évenet), ha vidékről jár dolgozni visszatéritik az utiköltség bizonyos százalékát.

Belépőkre semmi kedvezmény nincs. Az annó katonákra vonatkozott, nem rendőrökre.

2009. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban így van ahogy az előttem szólók írják.

Parkolási hozzájárulás van még a fővárosban, ennyi.

2009. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De lakáshitelre is kapnak kedvezményt. Azt hiszem BM hitelnek hívják, aminek a lényege, hogy alig van rajta kamat.
2009. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!