Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez jó reklám a rendőrségnek?

Ez jó reklám a rendőrségnek?

Figyelt kérdés

[link]


A bal oldali ,,úrról,, lenne szó. Bár nem látszik jól, de rendfokozata törzsőrmester és a BRFK közlekedésrendészeti osztályán dolgozik járőrként. Kérdem én, hogy lehet az, hogy életerős, jó kondiban lévő jelentkezőket elutasítanak és ilyen a rendőrséget egyáltalán nem jó színben feltüntető elemeket pedig vígan alkalmaznak ráadásul utcai szolgálatban? Kizárt, hogy a kötelező orvosi vizsgálaton megfelel az előírásoknak, de elég ránézni hát ő maximum csekkeket tud kitölteni, fizikai igénybevételre alkalmatlan. És nem ő az egyetlen példa. Egy ilyen szemmel is jól látható esetben hogyhogy engedik neki a munkát közterületen?


2012. jan. 28. 14:48
1 2
 1/11 nem dávid ***** válasza:
nem
2012. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Editte ***** válasza:

Hali:)

Nem jött le, hogy mit reklámoztak Vele?:) Ha Azt, hogy ilyen boldog, mosolygós a magyar rendőr akkor OK'!:)

2012. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alfred Stokes ***** válasza:
100%
Miért, mi a baj vele? Nekem sincs jó fényképarcom...:)
2012. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az, hogy ő az utcán tevékenykedik az a rendőrséget mutatja be. Egy olyan rendőrség, ami 150 kilós teheneket alkalmaz az utcán nem kelt túl sok bizalmat az emberekben. Ő majd elkapja a táskáddal futó rézbőrűt?


A végén már ott fogunk tartani, ahol az ukránok: [link]

2012. jan. 28. 20:05
 5/11 Editte ***** válasza:

Hali:)

Ó, Én is úgy nézek ki némelyik képen, mint egy maci:D Csak sajnos nincs egyenruhám, mert szerintem sokat javítana rajtam:D

2012. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért mert ez egy tök sima közlekedési rendőr. Ezek autókat állítgatnak,forgalmat terelnek ,itt nem kell a rabló után futkosni.
2012. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alfred Stokes ***** válasza:
100%

"Azért mert ez egy tök sima közlekedési rendőr. Ezek autókat állítgatnak,forgalmat terelnek ,itt nem kell a rabló után futkosni".

Ok, értem, csak az nem tudom, hogy a "Forgács" féle éves fizikális felmérőt hogy csinálja meg? (nekik is kötelező)

2012. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezért a pénzért, és ezért a jogvédelemért örülni lehet, ha egyáltalán valaki rendőr lesz, és vállalja a létbizonytalanságot, a családtagjai és saját maga ellenőrzését, a szabadidőben való tárgyalásokra járást, azt, hogy ma már azzal kezdik, hogy beszólnak a rendőrnek, utána meg feljelentik, amikor törvényt hoznak arról, hogy a rendőr hazudik, meg ha elmegy nyugdíjba, elvehetik a nyugdíját, ha lebukik egy feketemunkán - soroljam még?
2012. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
51%

A tisztelt kérdezőnek!

A rendőrnek is vannak személyiségi jogai(még)Azt még a diktatúra nem vette el. Ön közzétett egy képet amelyen jól felismerhető a rendőr, örüljön, hogy nem perelik be!

Ön megfogalmaz látatlanba állításokat, hogy az rendőr ilyen meg olyan. Ha én lennék perelnék Tisztelt Mr.Mrs. X!

2012. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó hogyha a rendőrúr engedélyével készült a fénykép, akkor minden joga megvan hozzá hogy feltegye a netre
2012. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!