Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyorshajtásért közuti bírságot...

Gyorshajtásért közuti bírságot kaptam. Írtam a rendőrségnek egy kérelmet, hogy részletfizetést tudok vállani. Mikor várható érdemi válasz ez ügyben?

Figyelt kérdés
A legelső levelükben amihez mellékelték is a csekket, annak van egy befizetési határideje. Az, hogy kérvényt a dtam be hozzájuk, azáltal kitolódik a határidő igaz?
2011. nov. 16. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha határidőn belül reagáltál. Sok eredményre ne számíts, mert én is voltam hasonló helyzetben és az egyik rendőr ismerősöm mondta, hogy belső utasítást kaptak a "zéro toleranciára" semmiféle könnyítést, enyhítést nem adhatnak.
2011. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem fizettem határidőre, átadtak az önkormányzatnak, tőlük pedig kaptam részletfizetést.
2011. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...hát leírtam, hogy mennyi a fizetésem, és írtam nekik, hogy sajnos nagyon megterhelné a háztartásomat...kiváncsi vagyok mit írnak vissza. sok ismerősömnek adtak minden indok nélkül részletfizetést.
2011. nov. 17. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:
részletekbe megadják de max 6 hónap
2011. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
8%

Gyorsan hajtottál?? És most meg rinyálsz részletfizetésért? Ezért kellene a büntetési tételeket lényegesen megemelni!!Pont az ilyenek miatt tart itt az ország ahol....mert rátok nem vonatkoznak a szabályok!!


Szerintem simán jogosítvány és gépjármű elvétel lenne a megfelelő büntetés!!!


Rögtön kevesebb lenne a közúti balesetek száma!


Fizesd ki a bírságot (remélem jó sok)!!! És ne könyörögj, akkor amikor a gázt nyomtad biztos nem könyörögtél, igaz?!!

2011. dec. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves utolsó. te mekkora egy rosszindulatú ember vagy!! nem tudod értelmezni a magyar nyelvet? nem felmentést kértem, csupán részletfizetést. tudod ami azt jelenti, hogy nem kibújni akarok a fizetés alól, csupán egy könnyítette konstrukciót szerettem volna...

egyébként meg 70 helyett mentem 85-el. Na képzeld el, hogy nem 120 al mentem a 70-es táblánál. mutass már nekem olyan embert aki egyenes szakaszban, semmi zebra, semmi iskola, ovoda stb. aki megy 70-el. Ugyan már. kérdésedre válaszolva 30ezret kaptam, és azóta már meg is érkezett a válasz a rendőrségtől és megkaptam a részletfizetést. Már az első 10 ezer ftot be is fizettem...


Vélhetően te nem vagy autós, az irigység beszél csak belőled...


De azért kellemes ünnepeket és boldog új évet neked!

2011. dec. 21. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!