Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha feljelentenek csendháborítá...

Ha feljelentenek csendháborításért, és igazuk is van, mi a következménye?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 14:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vagy ha csendháborítok (szomszéd szerint-.- , pedig én alig hallom a zenét....), mit tud csinálni , rendőrt hív?
2012. febr. 24. 14:25
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Rendőrt hívhat, ha viszont a szomszéd hallja azt a zenét amit te otthon nem, akkor javaslom menj el egy fül orr gégészhez sürgősen.
2012. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát első kommentelő , te nagyon megmondtad , nagyon frappáns választ adtál , igazán büszke lehetsz magadra , látom megfogtad a lényegét annak amit írtam.... nyilván arra céloztam , hogy nem volt hangos..... második kommentelő: köszi:)
2012. febr. 24. 15:35
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:
61%

"nyilván arra céloztam , hogy nem volt hangos"

Ő pedig arra célzott, hogy ez relatív dolog.


De egyetértek vele, ha a szomszéd HALLJA, te pedig, aki ott ülsz mellette ALIG HALLOD, akkor valóban menj el fülészhez. Hiszen ha ez tényleg így van, akkor erős halláscsökkenésed lehet.


Pedro

2012. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jézusom..... ez most komoly??

1:ki mondta hogy mellette ültem?

2:komolyan nem értem , hogy mit nem lehet ezen érteni , nem szó szerint mondtam , nyilván , teljesen normál hangerővel , kicsit levett basszussal hallgattam.... 1 szobával arrébb , szinte nem is hallottam , de nem ez a lényeg , a bácsi egy kötözködős ge ci , pont mint ti 2en.... már csak sz@rrágás amit csináltok.... csak arra voltam kiváncsi , hogy a relatív hangos zenével mit tud kezdeni , mit hívhat , feljelenthet-e.

2012. febr. 24. 16:09
 7/11 Shai-Hulud ***** válasza:
31%

Én elhiszek mindent, de TE kezdted úgy a kérdésed, hogy "Ha feljelentenek csendháborításért, és igazuk is van," - az igazuk is van kitételből számomra az derül ki, hogy te is pontosan tudod, hogy hangos volt... De ez legyen a te problémád.


És igen, bejelentheti a rendőrségen, amire kiküldenek egy járőrt, aki fel fog szólítani, hogy hagyd abba a jogsértő tevékenységet. Ha ennek ellenére ismételten hangoskodsz, akkor pedig pénzbírságot szabnak ki rád, először kevesebbet, második, vagy többedik alkalommal pedig egyre többet. Ha nem fizeted be, akkor adók módjára behajtják.


Ilyen egyszerű.


Pedro

2012. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem értem mi a baja , tök jó és szép zenét hallgatok , nem tudom miért nem tetszik neki , biztos nem elég hangos hogy tisztán hallja....
2012. febr. 24. 16:18
 9/11 A kérdező kommentje:
pont azért kezdtem úgy amit te is írtál , az az , hogy ez relatív.... hogy kinek mi hangos.... és ő úgy érzi hogy igaza van....
2012. febr. 24. 16:21
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy az öregnek van mindig baja , érdekes csak neki zavaró , pedig sokan vannak a közvetlen szomszédságunkba.... de gondolom ha rendőrt hívna , azt nem nagyon érdekelné , az hogy nem is volt hangos....
2012. febr. 24. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!