Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen vád alapján tehetek...

Milyen vád alapján tehetek feljelentést? Egyáltalán van-e értelme vagy nem érdekelné a rendőrséget?!

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy srácot facebookon, elég sok közös ismerösünk volt, képe se egy ilyen atom jó faszi, inkánn csak aranyos meg minden, belsője fogottmeg leginkább, olyan tipus vagyok hogy nem eröltetem a talákozást, majd ha a fiú akarja, de aztán mikor 1 hónapja beszélgettünk már rákérdeztem... nagyon szimpatikus volt a srác, esküszöm kezdtem megszeretni, a barátnőim is "jóba lettek vele". Sok mindent megtudott rolunk, rengeteget smseztünk, de aztán mindig jött a kifogás mért nem találkozunk, én meg esküszöm nem is tudommiért de bevettem... végül kicsit elkezdtünk nyomozni és kiderült hogy egyáltalán nem is létezik, vagyis pontos bizonyitékom nincs meg mivel nem találtam meg az igazi srác fb profilját, és maga a fiúse vallota be, azota megszaktiotttam vele nyilván a kapcsolatot, de még mostanában is gyakran ír eamileket, meg hasonlók.. eléggé félek, minden járó kelőre azthiszem hogy akár Ő lehet az... a telefonszámát tudom! ha rendőrségre bemegyek ezzel mit fognak csinálni? megfenyegetni sose fenyegetetett, bántalmazni se, van esélye hogy kapok valami végzést hogy kiadják a telefonszám birtoksának nevét, vagy egyszerüen lenyomozzák ip cimről?? végülis ha jól tudom az adatok hamisitása büncselekmény, valamint eamilemre is irogat annak ellenére hogy szóltam hogy hagyjon, ő állitja hogy igazat mond..


tudom hogy elég naiv voltam :S és bocsi hogy kicsit hosszú lett!


2012. febr. 28. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megírod neki, hogy unokatesód a helyi rendőrkapitányságon dolgozik, akkor csak el megy a kedve tőled...
2012. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazából nem is az zavar hogy irogat, mert nem vagyok olyan aki éjt nappalá téve az emailjeit nézegeti, tőlem irogasson, számomat megváltoztattam! csak jó lenne kideríteni mégis kivolt ezaz elme beteg, de akkor nem érdemes próbálkoznom? elküldhetne a rendőrség hogy nincs bűncselekmény?
2012. febr. 28. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az én készülékemben van a hiba, de miért "elmebetegezed" le az illetőt, ha nem molesztált, nem fenyegetett - magyarán semmivel sem ártott neked?
2012. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szerinted normális azaz ember aki valaki másnak adja kimagát, hazudozik minden féléről, külöböző ismerősöket is kitalált magának?! lehet nem pont az elmebeteg volt a helyes kifejezés de valami hasonló...


van értelme feljelentést tenni vagy időpazarlás??

2012. febr. 28. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"szerinted normális azaz ember aki valaki másnak adja kimagát, hazudozik minden féléről, külöböző ismerősöket is kitalált magának?!"


Szívem, ez az internet világa.

Akkor vitázhatnánk arról is, hogy mi meg itt névtelenek vagyunk, és a való életben ilyen nincs, és hogy akkor mi tulajdonképpen mik is vagyunk...


Hogy a kérdésedre válaszoljak: igen, felesleges időpazarlás volna betipegned a rendőrségre csak azért, hogy pár vidám percet szerezz az ügyeletes ügyintézőnek.

2012. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet egy tényleges ismerősöd aki másnak adta ki magát mert tetszel neki csak félt odamenni hozzád:D
2012. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felesleges, időpazarlás. Bűncselekmény nem történt, nem fognak veled foglalkozni. Ne válaszolj neki ha ír, felejtsd el és pont.
2012. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A rendőrség sokszor még a kisebb stiklikkel sem foglalkozik, nem hogy olyannal amikor az ég világon semmi nem történt.

Az adathamisítás meg hivatalos adatok meghamisításánál is ott kezdődik mikor azokat felhasználják, egy FB profil ha szerinted hivatalos adat, akkor nem naiv vagy hanem sötét.

2012. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!