Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért hívja mindenki a rendőrs...

Miért hívja mindenki a rendőrséget "sün"-nek?

2011. dec. 2. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan amiatt.
2011. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha közterületen vagy akárhol én egy rendőrnek azt mondom, hogy "SÜÜÜN!!!" akkor ebből származhat nekem valamilyen problémám?
2011. dec. 2. 19:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt mond amit akar, tehát elvileg nem, viszont nekiállhat igazoltatni meg ilyenek. De legalább közben elénekelheted neki a Rock The Funky SÜNt.


http://www.youtube.com/watch?v=yy6JmdhWx0k

2011. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

És az rendőr őrse (SÜNtelepre) bevihet? :) (MOST KOMOLYAN!)

2011. dec. 2. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a sünözés miatt természetesen nem vihet be, de nyugodj meg, ha sünözöl, fog találni valami más ürügyet, ha nagyon akar, amivel bevisz.
2011. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, értem! :D
2011. dec. 2. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert 2009-ben volt egy elcseszett és szánalmas rendőrségi manőver egy adott személy kiemelésére a tüntető tömegből, amit "sün"-nek kereszteltek el, de annyira szánalomra méltó volt, hogy akkor ezen röhögött az egész ország, és később a sün elnevezés ráragadt a rendőrökre.
2011. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :)))

Hát igen! Szerintem is szánalmas amin a videón látszik!

Azért mert valakik tüntetnek "nemkedvelt" emberek ellen és ilyen röhejesen előállítják.... :)


Nah mindegy, ez Magyarország! :D

2011. dec. 3. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
De itt nem csak az, hogy tüntetőt előállítanak, de azt lehet normálisan is, meg úgy is, hogy a rendőrök hülyét csinálnak magukból. Nálunk ez utóbbi történt.
2011. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nyugodtan kiabáld neki hogy sün:D marha vicces. nem csinálhat semmit. bátyámék csapattal unatkoztak egy állomáson, egyik arc elkezdett sünt kiabálni egyre hangosabban, mert zsarukat látott. mikor meghallották, igazoltatták az egész csapatot, ennyi. gyereket megkérdezték: maga szerint tüskés állatokra hasonlítunk? hülyegyerek: "nem értem, miről beszél!" szóval ha van nálad minden iratod, simán csinálhatod, de pl ha kocsival vagy, lefogadom, hogy találnak valami hiányzó izzót vagy lejárt elsősegélycsomagot, ami miatt megbüntethetnek. meg minek az alvó oroszlán bajszát rángatni?
2011. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!