Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Munkátok során mit...

Rendőrök! Munkátok során mit vesztek előre? A közúti bírságolást vagy a közveszélyes bűnözők elfogását?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 08:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
36%

Igen , ez nem az a hely ,ahol és kivel boncolgatni lehetne a témát.

Hidd el jobban ismerem a rendőröket ...........mint sem gondolnád !

A férjem családjában 2 is van.

B*lf*sz mind ....életképtelenek!


Ha valaha előfordulna , hogy hívnálak benneteket(amit kétlek), elhiheted , éreztetném , hogy mi a szitu !

Tekintélyetek = a nullával !



Nyomod a szamaritánus szöveget , biztos nem egyről beszélünk , valami kis eldugott tanyasi kezdő rendőr lehetsz .

Részemről is vége ,mert

Nincs értelme vakoknak színekről beszélni ,nem igaz ?

2012. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Eletkeptelenek MIND? Nem tudom miert altalanositasz..Nem tudom mi a foglalkozasod,de ha a kollegad sz*rul vegzi a munkajat,majd azt mondom,hogy te is,pedig nem is ismered..DannyZukoval mindenben egyetertek.Egyertelmu hogy elfogas az elso..
2012. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 DannyZuko ***** válasza:
79%

Egy megyeszékhely több mint 10 éves tagja vagyok :) magyarul egy tanyasi kezdő :) Ez jó :) Jókora tapasztalattal bírsz ha már 2 rendőr is van a családodban :) megfogadtam, h nem írok ide többet, de ez a kommented kritikusan gyenge. Na mindegy. Ilyen is kell :) Képzeld... az unopkatesóm, keresztanyának a telekszomszédja mondta, hogy a falubelijének a komája járt egy ismerősénél akinek a fia azt mondta, hogy hallotta egy barátjától, aki a kocsmában a csapostól hallotta, hogy a cérnagyárban lévő segédmunkások elloptak egy tekercs piros cérnát. szerintem minden cérnagyári munkáős egy utolsó sikkasztó, korrupt (mert tuti megrendelésre dolgoztak) senkiházi :) Kb enyi vagy te! Ismereted nulla, de szakértői véleményed 100%os alapokon fexik.


U.i: ha véletlen egy cérnagyári munkás olvasná... elnézését kérem. pusztán szemléltetés értékű bejegyzést írtam.

2012. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
0%
Ez csak otthon megy igy, en angliaban elek. Itt egeszen maskepp dolgoznak a rend orei. Volt hogy ov nelkul vezettem haza a 3 utcanyira levo boltbol, mikor megallt mellettem a rendor leengedte az ablakot atkopogott es megkert hogy kossem be magam. Ha kozuti ellenorzes van (mindenkit leigazoltatnak) megkerdezik ittal-e, ha gyanus vagy akkor megszondaztatnak. A valaszon mulik minden, ha azt mondod igen ittam tegnap este valamennyit, akkor megszondaztatnak es ha kimutat valamennyit akkor felreallitanak "sargalappal" hogy 2 oran at nem mehetsz tovabb. De csak ha nem vagy full pias. Multkor legyorsultam egy rendort (nem tudtam hogy az) mogottem volt a butykot nem lattam a tetejen, tul kozelinek ereztem es elleptem, mikor atleptem a sebesseghatart akkor villogo es szirena. Megallitott, megkerdezte tudom-e mi a hatar ezen az uton, majd miutan ugyanigy elmondtam neki mi is tortent, szepen megkert hogy legkozelebb ne szaguldozzak mert ejnyebejnye lesz. Soha de SOHA nem kaptam meg az elmult 5 ev alatt birsagot... Anglia...
2012. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 gr. Shadow ***** válasza:

Nem vagyok rendőr de azért válaszolnék.

Amennyire én látom többféle rendőr típus létezik és típusától függ mit tesz.

Ezek a teljesség igénye nélkül a következők:


-RENDŐR

Keményen dolgozik, ott van ahol szükség van rá, teszi amire esküdött!

Fizetése a tisztes megélhetéshez kevés, az éhenhaláshoz sok.

A megszólítása: Biztos Úr!

Harcol a bűn és a bűnözők ellen!


-talpas sün

Általában a traffipaxos kocsiban mereszti a seggét a bűnözőket nem látja, alamuszi és naplopó.

Kicsit drágábban dolgozik mint a RENDŐR csak nem csinál semmit.

Megszólítani nem érdemes.

Nem üldöz bűnözőket mert fel sem ismeri őket, valamit szelektív a látása is!


-eksün alias tekdroid

Általában az adófizetőket és a hazafiakat veri, politikusokat szolgálja és védi.

Számolatlanul kapja a pénzt és a kedvezményeket.

Semmi képen ne szólj hozzá!

Bűnözőket nem üldöz, csak arra támad akire a gazdája rámutat!


-kétkarú rabló alias bírságoló automata.

Általában nagy számban vetik be a költségvetési hiány csökkentésére, másra nem is alkalmas.

A fizetése a kiosztott bírsággal arányos, ezért minden bűnt meglát amit bírságolni lehet, feltéve ha fehér az elkövető.

Csak akkor szólj hozzá ha fizetni akarsz!

Bűnüldözési hajlama egyenesen arányos az elkövető fizetési hajlandóságával, vagyis akin nem tud pénzt behajtani azt nem üldözi!

2012. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 DannyZuko ***** válasza:
:) Biz isten jó az utolsó komment :) Na. csak a tisztesség kedvéért :) a kiosztott bírságból nincs jutalék és nincs olyan, hogy trafipaxos rendőr. A bírság után a buszellenőrök kapnak jutalékot :) a trafiban azok a közlekedési osztályokok dolgozó rendőrök váltják egymást akik kint járőröznek más napokon. :)
2012. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 gr. Shadow ***** válasza:

DannyZuko!

De azért az alaptípusok stimmelnek?

Különös tekintettel a tekdroid és a RENDŐR közti különbségekre.

2012. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

A hétköznapi közlekedési rendőr melyik kategóriába tartozik, akinek traffizni is kell?

Mert hogy ezt nem ő dönti el. Egy autóvadász rendszerrel egybekötött sebességmérő rendszer pedig szerintem igen is hasznos. Egy részt kiszűri a gyorshajtókat, akik nem tudnának megállni ha egy gyerek kihajt az úttestre (lehet a te gyereked is), illetve a lejárt műszakis, körözött, más néven lopott gépjárműveket is kiszűri. (Ezt meg gondolom nem kell elmagyarázni miért jó)

Be kell tartani a szabályokat, nem a rendőrre mutogatni, mert egyrészt nem ő tehet róla, hogy ott van, másrészt pedig aki betartja a szabályokat, annak nem kell fizetni.

Én legalább is nem osztályoznám a rendőröket, mert viccnek jó, de komolyság tartalma nincs, és hidd el van olyan aki komolyan veszi...

Biztonságos közlekedést mindenkinek!

2012. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 sanyika01995 ***** válasza:
a rendőrök azt csinálják amit nekik az napra parancsba adnak( igazoltatás, sebesség mérés). de ha történik valami akkor ők oda mennek
2012. aug. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!