Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Én most Pártfogoi felügyelett...

Én most Pártfogoi felügyelett mellet vagyok agusztusig. DE 2011 nyarán összetörték az ismerösöm kocsiját és rám akarják kenni. Milyen következményei lehetnek börtön is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
bizonyíték nélkül nem lesz semmi.
2012. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mik a PF megállapított szabályai? Van gépkocsivezetéstől eltiltás benne? Ha igen, mehetsz az egeresbe.
2012. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez nem az első ugyem. De nincs jogsim se és nagyon vezetni se tudok. Félek nagyon.
2012. márc. 29. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:

És mi a bizonyíték arra, hogy te vezettél?


Hogy zajlott az eset? ültetek kocsiban, hogy törtétek össze? személyi sérülés történt? rendőrt hívtatok e, vagy mentek maguktól?


Alapból ha megsérültetek, akkor másképp sérül meg az aki az anyós ülésen ül és az aki vezet, illetve aki hátul ül. szerintem.


Ha ők vádolnak téged, akkor nekik be kell bizonyítani, hogy TE vezettél. Már alapból téged igazol, hogy nem tudsz vezetni mint mondod, de gondolom nem a garázsból való kiállásnál törtétek össze.

2012. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!