Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik Rendészeti Szakközép a...

Melyik Rendészeti Szakközép a legjobb? Hova a legérdemesebb menni?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy pl szegeden nagyon igénytelen meg rosszak a körülmények. Ilyenekre lennék kíváncsi. Ja és hogy mindenhol kapnak fizetést az ott tanulók? Ha igen mennyi idő után?
2012. ápr. 12. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

fizetést nem de ösztöndíjat igen


Én a Miskolcira jártam és egész jó volt, a koli se volt igénytelen, hisz nekünk kellett takarítani amit ellenőriztek is olykor, jól felszerelt iskola

2012. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És az ösztöndíj az mennyi? de am nekem azt mondták hogy kb 3-4 hónap után már próbaidős őrmesterek leszünk azért kapunk fizut
2012. ápr. 15. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt én nem tudom, mert nekünk még a két évet el kellett végezni és nem volt ilyen próbaidős őrmesteri
2012. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Majdnem azt írtam, hogy egyik szakközép sem jó, de rendészeti!

Az más!

2012. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az ösztöndíj 6 vagy 7 rugó valószínű hogy a következő évfolyamban nem lesznek 3-4 hónap után kinevezve a tanulók. biztosat csak majd ha felvesznek és mész szerződéskötésre fognak mondani
2012. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mellesleg szegeden abszolút nem igénytelen a képzés -_-
2012. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a koleszra meg a körülményekre mondtam h igénytelen
2012. ápr. 23. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!