Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha feljelentem sikerrel járhatok?

Ha feljelentem sikerrel járhatok?

Figyelt kérdés

Van egy srác , a volt szerelmem. Békésen éltünk egymás mellett aztán egyszer csak bekattant és tiltott faceről (mert beszéltem az exével kellett vki aki ugyanúgy szerelmes volt belé mint én és tudtunk beszélni mikor külön váltunk és nagyon depis voltam) és bevágta a durcit és azóta idióta és gyerekes lett a viselkedése. Ma kaptam tőle egy gyűlölködő levelet amiben mindennek lehordott felpakolt egy randi oldalra leszedte faceről a képemet és az adataimat felhasználta ellenem és korábban meghamisított egy chates beszélgetést amiben úgy állította be bnőmet mintha bejönne neki közben az eredetiben pont fordítva volt azt is megőriztem de az eredetit bnőm kitörölte .. + kikeresem az oldal üzemeltetőtitől az IP címet ahonnan reggeltek amennyi esze van tuti a sajátjáról csinálta a profilomat .... ezernyi vádat fel tudok hozni még csak a bnőim nem nagyon akarnak rendőrségi ügyet nem tanúskodnak.. :///

18/N és 18/F


2012. ápr. 14. 21:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ill visszamenőleg az oldal üzemeltetői kötelesek megadni nekem mint sértettnek
2012. ápr. 14. 21:41
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem inkább feküdj le!
2012. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
hanyas tanuló vagy?(komolyan érdekel)
2012. ápr. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

Na ide figyelj!

A rendőrséghez csak abban az esetben fordulhatsz, ha szabálysértés vagy bűncselekményről van tudomásod. A facebook, társkereső oldal nem közokirat, nem használja fel az adataidat sem anyagi haszonszerzés, sem más bűncselekményt megvalósító tettre.

Tehát ha ezzel rendőrséghez fordulsz, akkor első soron leordítják a fejed, utána meg jól kiröhögnek, és kibeszélnek.

Elvettél 5 percet az életemből...Pihenj egyet.

Egy rendőr.

2012. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

Rendőr válaszoló! "felpakolt egy randi oldalra, leszedte faceről a képemet" - A SZEMÉLYISÉGI JOGOK megsértése számodra nem ismeretes? Ugyanis, amit a fiúcska tett, kimeríti ezt a problémát!


Nagy szégyen, hogy egy sima fotóval is vissza lehet élni, és hogy még nem jutott el a magyar jogrendszer addig, hogy seggberúgja az olyan sz*rcsimbókokat, akik ezzel szórakoznak.


És még felborultok azon, hogy milyen a közvélemény...

2012. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Mielőtt leosztasz, hogy mit ismerek és mit nem, légy szíves nézz utána akkor...

Linkeld be, hogy milyen bűncselekményt követett el, és utána magyarázz nekem!

Jól is néznénk ki, ha kamaszok álfacebookos, és társkeresős adatlapjai mind bűncselekmény lenne...

Ez abban az esetben lenne bűncselekmény, ha meztelen képet töltene fel, vagy anyagi haszonszerzés végett visszaél az adataival, vagy a fényképével.

Várom a magyarázatod!

2012. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól értelmezem szakítottál egy gyökérrel,aki gyalázatos módon felrakott egy randi oldalra ,és meghamisított egy chatszobás beszélgetést


Először is a randi oldalból mi károd származik ?Ott vagy na és?


A barátnőd leszarja hogy mit állít róla a csákó.


A fészbukos képeidet leszedte ,na és?Beregelt egy társkeresőre oszt jól van .



Lehordott egy privát üzeentben na és?


Jobb ha megszokod kicsi lány hogy sokan fognak még becsmérelni.



Mivel privátba hordott le még rágalmazásról sincs szó ,vagy becsületsértésről.


És ha ezek voltak a legdurvább cselekedetei (nyilván ezekkel akartál megbotránkoztatni minket)akkor a többi vád milyen lehet?


Nincs bűncselekmény ,se szabálysértés a barátod tapló ,de legálisan az.

Téged is megnézve szerintem megérdemeltétek egymást.

2012. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

"Ha jól értelmezem szakítottál egy gyökérrel,aki gyalázatos módon felrakott egy randi oldalra ,és meghamisított egy chatszobás beszélgetést


Először is a randi oldalból mi károd származik ?"


Például zaklathatják, pláne akkor, ha a mocsok telószámot is írt mellé.

2012. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

"A fészbukos képeidet leszedte ,na és?Beregelt egy társkeresőre oszt jól van."


Az engedélye nélkül tette meg, személyiségi jogok megsértése, visszaélés.

2012. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!