Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tovább épül a totális rendőr...

Tovább épül a totális rendőr állam?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 15. 21:57
1 2
 1/14 Shai-Hulud ***** válasza:
92%

"A hivatalos cél a társadalmat veszélyeztető cselekmények elleni eredményes és gyors fellépés,"

EZ JÓ!!! (Kár, hogy csak a közlekedési vétkeket taglalja a cikk, örülnék, ha az egyéb szabálysértések, bűncselekmények esetén is ez lenne.)


"a törvényben azonban számos olyan rendelkezés szerepel, amellyel még az azt alkalmazó hatóságok sem értenek egyet"

EZ VISZONT NEM JÓ! De azért bízom benne, hogy majd szépen kialakul, hogy mi is az, amit szigorúan kell venni, keményebben kell büntetni, és mi az, amit kevésbé.


Pedro

2012. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a cél a minél több pénz beszedése bármilyen jogcímen.

Az mellékes hozadék hogy a rendőrségnek lassan túlhatalma lesz...

2012. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Valahol olvastam egy cikket,hogy aki úgy érzi,hogy pusztán a bírságolási százalék aznapi áldozata,ne hagyja magát.Ne dőljön be az első szónak,amikor a nyálas képű rendőrpalánta,még abba is beleköt,hogy merre van fésülve a vezető haja.Igen is aki úgy érzi,hogy igaza van,a rendőrnek meg nincs, jelentse a felettes szerveknek,és követelje a vizsgálatot.Ezen felül ha szerencsés, akkor próbáljon a helyszínről tanúkat össze szedni.
2012. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintetek ennek a rendőrök örülnek?

Én személy szerint semmi értelmét nem látom ennek. Eddig adtál egy 3000Ft-os csekket, mert tévedett, de most pl fix 25000Ft-ot kinek adsz oda jóérzéssel?

Szerintem most rendőri összefogás lesz ennek a vége, senki nem fog bírságolni.

2012. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én viszont biztos vagyok benne, hogy fognak bírságolni. Ugyanis amikor kiküldik őket megszabják a rátát, hogy mennyi intézkedést kell összegyűjteniük. Ezért van, hogy a legtöbb az autósokra és a csövesekre van ráizgulva. És míg ők mobilozhatnak vezetés közben, a kedves gépjárművezető nem. Na annyit az egyenlőségről.
2012. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert talán nekik másra is használniuk kell a telefonukat mint egy "átlagos" sofőrnek.
2012. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Van ismerősöm és nem csak a főnökkel beszél...ennyi. ezt te se gondoltad komolyan
2012. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen-igen. Szerintem is. Meg engem is hívhat a főnököm, nekem is lehet fontos hívásom.
2012. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Csak tudod van olyan, mikor küldésre kell sietni, és közben érkezik a telefonhívás egy bejelentőtől, hogy ez meg az a baj.

Nem állhatok meg, ha balesethez megyek, mert a Józsi bácsinak ellopták a kecskéjét, viszont meg kell hallgatnom azt is.

Ha tetszik ez a kiváltság, hogy lehet telefonálni, akkor pedig lehet jönni rendőrnek! Egyébként kihangosítót meg igazán vehetnének így a 21. században, de nem teszik... Én meg saját pénzemen nem fogok...

2012. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Basszus mindenki okos és mindenki többet tud annál mint aki ezzel foglalkozik. Eleve fel kéne fogni, hogy itt fontosabb dolgokról van szó, mint, hogy hív a főnököd, hogy túlóra lesz, de álszentek se legyünk, mert ahogy ők másokkal is beszélnek, úgy mindenki más.
2012. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!