Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » érdekelne ha teszemfel van...

érdekelne ha teszemfel van egy 125ccm motorom amit 50ccm ként használok és megállit a rendőr akkor mire számithatok? (büntetésként)! Mert az EU ban 125ccm motort még lehet B jogsival vezetni? És ugyebár mi is Eu állam vagyunk!

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt ezer ilyen kérdés, keress vissza. Igencsak nagy büntetést kaphatsz. Nem számít h mi van EUban, ez Magyarország itt ha 125össel mész 50esként, az okirathamisítás, biztosítási csalás ha 50esre kötöd, jogsi sincs rá, müszaki vizsgád sincs, se forgalmi.... stb nem kell ilyennel játszani, le kell raknia jogsit és papirral kell menn irendzsámos 125össel. Még ha rendőrnél kimagyarázod magad, de egy bmw elédfordul, nemcsak a motorod kára a tiéd, hanem egyből a kocsié is... hisz nem volt a motorra megfelelő biztosításod.... FELEJTŐS. Ez 10éve volt divat...
2010. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
első: ez még most is divat!! Nekem 125/50 van 1x nem állítottak meg pedig jópárszor megállíthatott vna de ésszel mentem!! kb 50re lelassítottam és annyi. nemis álított meg. ha ésszel mész vele nem 120al akk nemfog csesztetni csak ha köcsög fajta akit kifogsz.
2010. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!