Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megalázónak éreznéd, ha akár...

Megalázónak éreznéd, ha akár ártatlanul, akár kisebb szabálysértés, bűncselekmény miatt megbilincselve vinnének be a rendőrségre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 08:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én annak érezném.
2012. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Pl most szabálysértés, nem ég a féklámpa a kocsimon, ha azért megbilincselnének az hétszentség hogy dühös lennék.
2012. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
3%
Attól függ mit követtem el pl: mert lejárt a biztositásom a vason vagy mert nem tom magam igazolni v stb ak igen de ha komolyabb az ügy ak jogos a karperec mert az is egy eszköze annak az eljárásnak amit folytatnak
2012. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

# 8/13

Nem kényszerítő eszközként szeretném felpróbálni, ha egy mód van rá, hanem inkább szexuális segédeszközként.

2012. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem is feltétlen megalázó hanem marha kellemetlen és speciel én marhára felidegesítem magam ha okn élkül engem baszogatnak vagy azt mondják hibás vagyok pedig nem....történt már ilyen esett hát került is rám bilincs bár nem igazságosan...és marhára fájt durván rakták rám erősen...lány vagyok fiatalkorú...:) és még mielöt valakinek eszébe juta hangsúlyozom IGAZSÁGTALANUL egyszerűen egy utcai balhé történt amibe én voltam a sértett és mégis engem vittek el...marha egyszerűen azért mert a rendőr egy nagy állat faszinak hitt hogy én rátámadtam...képzeld el kérdező hogy átvizsgáltak stb na az volt nekem megalázó mindenki aki az utcán volt engem bámult...de az semmi a fószer odaköpött és meg odébb léptem nem akartam én oda menni hozzá verekedni esélyem se lett volna...a rendőr megrántotta a karom én meg hát kihuztam reflexből a kezéből a kezemet...a tarkómnál fogva a kocsira tolt és megbilincselt....no comment erre :D
2012. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!