Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Emeletes házban lakok van egy...

Znz kérdése:

Emeletes házban lakok van egy felső szomszédom aki le szokott jönni, hogy vegyem már lejjebb a zenét! Lejjebb is szoktam! De ma lejött és megfenyegetett hogy feljelent! Szerintem nincs joga ehhez mert nem este hallgatom! Jol gondolom nem?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
52%
nem tudom.hivd rà a rendoroket,hgoy fenyeget.majd megunja a csesztetèst
2012. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
De mindenképp élőszóban értesitsd a rendőröket és ne írásban!
2012. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nincs joga hozzá.Max megkérhet,hogy halkítsd meg.A fenyegetésnek következménye is lehet!Közöld vele.Amúgy mit hallgatsz?
2012. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Gondolom Eminemet.
2012. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a házirendhez kell igazodni ilyenkor, nem? Mert a mi lakótelepünkön úgy tudom, reggel 8-tól este 8-ig lehet hangoskodni.

Ez persze nem zavarja a szomszédokat abban, hogy szombat reggel fél hétkor a földszinti ablakom előtt porszívózza a kocsit hangos rádióval... XD

2012. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg minden lakóház megszabhatja a maga csendórájának idejét. Nézz utánna, hogy mikor van ez pontosan, ha egyáltalán van! Nálunk este 10-től 8-ig, illetve 13-15 óra között van csendóra. Ha van ilyen, akkor hivatkozhatsz a szomszédnak, hogy te csendórán kívül hallgatsz zenét, így nem sértesz meg semmilyen szabályt, ellenben vele, aki fenyegetőzik.
2012. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ha Eminemet lepontoztátok akkor lehet Tankcsapdát!


"... és most szóljon egy dal a szomszédaim örömére..!

Mi Atyánk ki vagy a mennyekbe' mondd csak melyik ajtón menjek be? Mi Atyánk ki vagy a mennyekbe' mondd csak melyik ajtón menjek be?"


:D

2012. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
Bömböltetni a zenét nappal sem lehet.
2012. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves red4me!Én zöld kezet adtam neked!! :)Tankcsapdáért kettő jár!!
2012. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez mondjuk jó lenne tudni hogy milyen hangerővel szoktad hallgatni azt a zenét, mert nem tudom más hogy van vele, de én kollégiumban lakom, és napközben is zavaró tud lenni, ha a szomszédban bömböltetik a zenét, és minden alkalommal nekem kell átmászkálni hogy "légyszi srácok, halkítsunk".


Ez a feljelent dolog szerintem csak hirtelen felindulás lehetett nála, mert valószínűleg idegesíti hogy már sokadjára kell szólnia.


Én úgy vagyok vele, hogy ha tudod hogy balhé lesz a hangos zenéből, akkor alapból halkabban hallgasd, és így megvan a napi jótett, hogy gondoltál a szomszédra is....ilyennél hülyeség rendőrségi ügyről beszélni, ez inkább csak az együttélés szabálya, hogy azért gondoljunk másokra is.


Persze lehet hogy a szomszédnak van "hiperérzékeny" hallása, ott max ráhagyod aztán majd megunja a dolgot.

2012. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!