Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sokkot kapnál, ha még ilyenkor...

Sokkot kapnál, ha még ilyenkor vasárnap este fél9-kor is kapirgálna a felső szomszéd, mert felújít?

Figyelt kérdés
Már több hete csinálja, de én már megfeszülök az idegtől. Nem tudom mit tud még kapirgálni a lakáson, de még sehogy sem áll vele. Kapirgál, söpröget, neszel egész nap, munka után jön, estig meg sem áll, de én már nagyon kész vagyok tőle. Mint egy régész, olyan precízen mindent kivés, kisöpör. Még csupa beton minden, így évek múlva lesz kész. :(
2011. máj. 22. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem figyelnék oda és talàn akkor nem kapnék sokkot. pl. tennék fel zenét, vagy hangosabbra venném a tv-t.
2011. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kisgyerekünk van, fél 8-tól altatás van mindennap. Meg egyébként sem szoktunk mellette hangosan hallgatni a tv-t sem. Ha meg alszik, akkor meg már azért nem zajongunk.
2011. máj. 22. 21:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Két dolog: ma már nincs csendháborítás, este 22:00-tól, helyette a magán tulajdonhoz való jog van. Ami annyit jelet röviden, hogy te a saját tulajdonodat szeretnéd rendeltetésszerűen használni. Pl. a lakást, otthonod pihenésre. Ha ebben korlátoznak engedély nélkül, akkor szabálysértési eljárást von maga után. A másik dolog: ha felújítok akkor illene a lakóközösséget értesíteni a közös képviselőn keresztül a munkálatokról. Vélelmezem itt emeletes házról beszélünk. Ebben benne kell lenni, hogy mely napon mettől meddig tartanak a munkálatok. Ellenkező esetben mint előbb, szabálysértés lehet a vége. Kivétel az amikor közvetlen kárelhárítás folyik amikor még ha nyugalmat megzavaró zajjal is de a kárt, a további kárlehetőséget el kell hárítani. De ezt is normális keretek között kell elvégezni.
2011. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a mienk fur valamit a falba mar egy honapja.... minden este 8-tol akar 11-ig is. en mar orulnek a soprogetesnek...
2011. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Maikor panelban laktam,sokszor még később is hangos volt valaki. Meg kell tanulni elviselni. Egy idő után már nem nagyon törődtem vele.
2011. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze van házirend, már nem is csinálhatná, vasárnap ha jól emlékszem 8-12-ig lehet felújítás miatt zajongani. De hát ez kit érdekel a mai világban.

De ez a folyamatos neszelés, szöszölés, meg néha leejt valamit és ugye nincs semmi a betonon, még hangosabb így minden.

2011. máj. 22. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:
A felettem lévő lakó, van hogy reggeltől estig magassarkúban flangál fel alá.Hajnal 4 kor mos... stb....
2011. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De miért ilyen antiszociálisak az emberek? Az ilyen menjen tanyára, ahol se szomszéd, se semmi, ott senkit sem zavarnának az ilyenek.
2011. máj. 22. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
A kapirgálást még elviselném, de ha hét végén délután fúrnak, attól idegbeteg vagyok.
2011. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én ebben a lakásban már tönkre mentem idegileg. Ma is estére már a gyomrom kész volt az idegeskedéstől.
2011. máj. 22. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!