Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire nehéz az írásbeli...

Mennyire nehéz az írásbeli vizsga a rendészeti szakközép iskolában? (nem a felvételire gondolok, hanem a 2 év utáni záró vizsgára)?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz rendszeresen akkor nem nehéz. Ha here vere volt eddig akkor szedd-össze magad.
2012. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Fegyverhasználat estei oda vissza álmodból felébresztve, ez tuti benn van, ha nem írásbelin, szóbelin. Szolgálati szabályzat úgyszintén, rendőrségi törvény úgyszintén, btk úgyszintén. Nálunk ha törvényt kellett idézni még az írásjeleknek is a helyükön kellett lenni, pont ahogy az a nagykönyvben meg van írva, különben mínusz pont. Ha tanultál kisujjból megy
2012. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A btk??? Nem inkább az sztv?
2012. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Miért csodálkozol, szerinted jogot nem tanítanak a szakközépben? És egy járőrnek nem kell tudni hogy mi a különbség rablás és a lopás között? Igen, ahogy írtam a BTK is az összes többi rendőrséghez kapcsolódó törvénnyel együtt!!!!!
2012. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem sikerül!
2012. máj. 22. 22:15
 6/6 laca55 válasza:
Én csak általánosba járok, de már letettem egy angol basic vizsgát. nem volt olyan nehéz. xDD
2012. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!