Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőri feljelentés mit...

Egy rendőri feljelentés mit takar?

Figyelt kérdés
A napokban kaptam egy feljelentést a rendőröktől pontosan azt sem tudom, hogy miről, még papír nem érkezett róla. Azt szeretném tudni, hogy ez mivel járhat pénzbüntetés, hasonlók.

2012. jún. 29. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
???
2012. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem ártana tudni, hogy mégis miről van szó, mert ez így akármi lehet. Ennyi infó alapján nem nagyon fogsz normális választ kapni szerintem
2012. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
He?
2012. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg droghasználat.
2012. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi drog. Megvárom, hogy papírt küldjenek.
2012. jún. 29. 22:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Elég radikális a világnézeted, hogy rögtön drogot írsz. Gondolom a fővárosban élsz. Egyébként ezer más dologért lehet feljelentést kapni.
2012. jún. 29. 22:32
 7/10 Napkiraly ***** válasza:
próbálom értelmezni. A yard jelentett fel téged valamiért.Tudnikéne miért, de vmi pénzbüntilesz
2012. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező bocsáss meg, de ha elolvasod mit írtál, megérted miért feltételeztem droghasználatot:) Azt csak tudod, hogy miért mentek oda hozzád a rendőrök és mondták, hogy feljelentenek? Ha leírnád, hogy mit követtél el, akkor biztos kapnál valami értelmes választ.
2012. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy miért kaptad a feljelentést. A szabálysértési előadó 5-150eFt-ig szabhat ki pénzbírságot, halmazatban 225Ft-ig. Csak pénzbüntetést kaphatsz, amennyiben viszont azt nem fizeted be, abban az esetben közmunkát kérheted, illetve elzárásra átváltják

Amennyiben büntető feljelentést tettek, akkor a bíróság fog ítéletet hozni.

2012. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

1 Igen a yard adott feljelentést. Én is szeretném tudni,h ogy miért. Ránkfogták, hogy rongálunk közben semmit sem csináltunk. Konkrétat nem mondtak, hogy miért adják hiába kérdeztük. Azt mondák, hogy akármit ráírnak amit akarnak, akár huszat is.

2 Még mindig semmi köze a droghoz. Szállj le a földre nem mindenki drogos. Fáradt voltam amikor írtam, valószínűleg ezért is nem értetted.

3 Köszi a választ, ezt szerettem volna megtudni, mert a rendőrök ezt nem mondták el így.

2012. jún. 30. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!