Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek ezért feljelentést?...

Tehetek ezért feljelentést? Nem akarom, hogy komolytalannak tűnjek

Figyelt kérdés
Egy ,,kamu,, e-mail címről valaki a volt páromról rengeteg képet küldött, köztük meztelen fotókat is. Szeretném megtudni, ki az illető, de az IP címe alapján én nem tudom kideríteni, hátha a rendőrség kiadja.
2012. júl. 3. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Talán inkább a volt párod tegyen, ha őt zavarja. Azt, hogy ki küldte a képeket, nem fogod megtudni (hacsak nem valaki jófej megsúgja Neked, amit kétlek), ráadásul csak a kíváncsiság kedvéért elég nagy hülyeség feljelentést tenni.


Zaklatásért feljelentést tehetsz ismeretlen tettes ellen, de ha van egy kis esze az elkövetőnek, nem túl sok fáradsággal elbújt úgy, hogy soha nem tudod meg, ki volt az. Ha egyáltalán elindítják az eljárást...

2012. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na várj egy picit.

Ha a rendőrség sikeres nyomozás után megtalálja a tettest, akkor sem tudod meg, hogy ki volt.

A másik meg az, hogy nagyon kellemetlen lesz a párodnak, hogy a meztelen fotóit nézegeti a rendőrség, ügyész, bíró.

Szerintem töröld őket, és ne foglalkozz vele.

2012. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően a volt párod tehetne feljelentést, te csak akkor ha az illető rendszeresen küld neked ilyet. Az lenne zaklatás.

A volt párod meg nyilván pontosan tudja, ki lehet.

2012. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy az exén kívül, vagy a vele közös gépet használó családtagokon kívül mégis kinek lehetne a birtokában ilyen fotó?
2012. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyszer fordult elő, de érdekelne, hogy egyáltalán milyen célból tette ezt az illető. Azt nem tudom, ha nem zaklat/bombáz levelekkel, akkor is tehetek-e feljelentést?
2012. júl. 4. 19:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a célod a feljelentéssel? Kíváncsiság?
2012. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a volt párod küldte.
2012. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen kíváncsiság. Nem tudom ki volt, de érdekelne.
2012. júl. 5. 23:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentés esetén meg kell nevezned a bűncselekményt, amit nem fogsz tudni, ugyanis nem történt semmi. Az ugyanis, hogy kaptál egy mailt, benne képeket az exedről, gyakorlatilag semmi. Az exed tehetne feljelentést az ellen, aki a képeket küldte, és még akkor sem biztos, hogy elindulna az eljárás.


Szerintem ne röhögtesd ki magad azzal, hogy "rendőr bácsi, ki húzta meg a hajamat?".

2012. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, ezért sem voltam/vagyok a feljelentésben biztos...

Köszi mindenkinek!

2012. júl. 6. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!