Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feltörték a facebookomat mit...

Feltörték a facebookomat mit tehetek?

Figyelt kérdés
3* törték fel és ez irritál. nyilvános helyen nem mentem a jelszavam és mindig kijelenkezek. sejtésem van hogy ki volt de nem tudom bizonyítani. menyire foglalkoztok ilyenekkel? hogy tehetek feljelentést?
2012. júl. 4. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmit.

Van olyan program ami figyeli hogy mit ütsz be a billentyűzetbe.

Esetleg tedd újra a windows-t.

2012. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
34%
Hát facebookon lehet valahol jelenteni hogyfeltörték a facedet talán ott. Nem tudhatja valaki a jelszódat? És ienkor amikor feltörik akkot irogatnak másoknak vagy kiirnak valamit? Változtatták meg a jelszódat már? Iesmi velem is volt már és megváltoztattam a kódomat valami nagyon bonyolultra de persze olyanyira hogy nekem azér ne legyen az ;) Talán lehetne azis megoldás hogy ujat készítesz tudom egy csomo minden elveszik de mégis csak jobb..:)
2012. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen változtatták már meg lehet hogy tell csinálok ujnat
2012. júl. 4. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
milyen eros jelszot hasznalsz egyebkent?
2012. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

készítettem egy ujjat.

hát hogy milyen nem a világ legbonyolultabb.

mellesleg igen nem tudok írni na és??? ez legyen kérlek az Én problémám....

a többinek köszönöm

am nem veszett el sok minden... csak a kiírásaim a legfontosabb képeket lementettem és újra felraktam, úgy is sok idióta volt fent. most egy kicsit nyugim is lesz tőllük. a képeimet kiírásaimat csak az ismerősök láthatják, akiket nem ismerem nem fogadom el a jelölést és ismeretlent nem jelölök be (ismerkedős oldalakon) nyilvános helyen nem lépek be kicsit bonyolultabb jelszót választottam. ha valaki be akar jelentkezni (akér én is) másik gépről telóra küldenek egy "ellenörző" kódot

mást valamit tudok tenni hogy ne járjak így?

a normális válaszokat köszönöm

ha beperelném ismeretlenül (habár van gyanusítottam csak nem tudom bizonyítani) a rendőrök nem tudnak vele mit tenni véleményem szerint. Nem a rendőrök hibálya de ezt sztem teljesen lehetetlen lenyomozni...

2012. júl. 5. 00:32
 7/8 anonim válasza:
Az is lehetséges hogy valaki feltörte az email-ed ahova a facebook jelszavad rendeled, és onnan tudta meg.
2012. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem valamelyik ismerősöd volt, mert van egy olyan facebook app-nak álcázott spam, ami ezt csinálja (a jelszót is megváltoztatja), soha ne telepíts ismeretlen programokat a facebookra.
2012. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!