Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez mit jelent? Arra gyanakszom...

Ez mit jelent? Arra gyanakszom, hogy feltörték a facebookomat.

Figyelt kérdés
Tegnap este még be tudtam jelentkezni, ma délelőtt már nem. ' A Facebook hamarosan visszatér' és 'Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few hours. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site.' szöveg látható. Azóta nem enged fel. Az e-mailembe be tudok lépni, semmi egyebet nem ír ki. Mi ez? Volt már egyszer ilyen, de csak pár óráig, nem egy egész napig.
2012. márc. 4. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt írja hogy karbantartás van és azért nem tudsz belépni. Honnan szedted hogy feltörték?
2012. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de ennyi ideig? És telefonról sem tudok belépni. Még soha nem törték fel semmimet, nem tudom, milyen, ezért gondoltam rá.
2012. márc. 4. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem csináltál arról képernyőmentést? Gyanítom, hogy valami phishing oldal lehetett.

Kötve hiszem, hogy a Facebook ÓRÁKIG végeznek karbantartást.

2012. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Hát fogalmam sincs. Nekem is az kezdett gyanús lenni, hogy ennyi ideig nincs karbantartás. Mit csináljak? Már bejelentettem a hibát, egyelőre csak várok.
2012. márc. 4. 19:21
 5/9 anonim válasza:
nekem is ez van reggel óta ://
2012. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
de már nem egyszer volt ilyen nekem, mondjuk az is tartott pár órát, de nem ennyit sztem...
2012. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19:43-as, most picit megnyugtattál. :) Várok reggelig, hátha történik valami. Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 4. 20:22
 8/9 anonim válasza:
Megoldódott már a probléma? mert nekem ez most áll fent tegnap este óta..
2012. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem pedig, most kezdett rá!:( Pár órával ezelőtt még be tudtam lépni, most meg már nem. De csak én, más a családból be tud lépni.. :S
2012. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!