Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azt a többszáz ember, köztük...

Azt a többszáz ember, köztük rengeteg férfi vajon milyen alapon hívja magát férfinak? (részletek lent)

Figyelt kérdés

" A Somogyi Hírlap pénteki számában szemtanúkra hivatkozva azt írta: két társaság szólalkozott össze a sétányon, majd amikor három rendőr igyekezett csitítani őket, ellenük fordultak. A túlerőben lévő banda tagjai a szemtanúk szerint a földön is ütlegelték a rendőröket, miközben a korzó tele volt sétálgatókkal, de senki nem lépett közbe"

Felmérgelt.

Most komolyan...10 millió vesztes országa? Várhatjuk hogy az a három rendőr valaha segít bárkinek...


2012. júl. 13. 20:45
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Forrás: index.hu
2012. júl. 13. 20:49
 2/39 anonim ***** válasza:

Kérlek legyél őszinte. RADIKÁLIS ŐSZINTESÉG

Most komolyan azt várod el tőlem, hogy én is szarrá veressem magamat a bandával? Jogos a felháborodásod, de ez szocializációs probléma. Attól, hogy én mondjuk megálltam volna, hogy ez így nem kóser a többi ugyan úgy ment volna tovább, és egy áldozattal több.

Ugyan akkor a segítség nem marad megtorlás nélkül, ezt jegyezd meg egy életre, mielőtt segítenél. Aki ennek tudatában mégis tiszta szívvel segít, lehet jó ember... Na de nem cséplem a szót, jó elmélkedést, és ne demagogizáld (Létezik ilyen szó? :D) itt a dolgokat :)

F/16

2012. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Lehet kifogást keresni, de ez szimpla gyávaság.


És zavar, hogy annyi ember volt ott senki nem csinált semmit, de lefogadom hogy azoknak az embereknek a többsége nagy szájjal rendelkezik amikor véleményt kell mondani.

2012. júl. 13. 20:56
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyávaságnak nevezed azt, hogy féltem a tyúkszaros életemet úgy, hogy még utána akár engem vehetnek elő (nem egy ilyen példa van, hogy jót akarsz tenni, és téged basznak le eléggé), akkor gyávaság. Ha tudnám, hogy másik 3 ember is így fog tenni, akkor már kiállnék, de mivel rossz a szocializáció az országban, erre nincs lehetőség, így én arrébb mentem volna, és hívtam volna a rendőrséget... nekik legalább névlegesen van joguk a rendcsináláshoz, bár nekik is szokott gondjuk lenni...

Még mindig én :)

2012. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Gyávaság? Szerinted milyen alakok lehettek, ha földig rugdosták a rendőrt? Így könnyű mondani, de amikor ott vagy és látsz ilyen brutalitást, inkább hátrálsz, mit tudnál csinálni. Maximum magadat is megvereted. HÍvni kell a rendőrséget.
2012. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
a rendőr oldalán lóg a szolgálati fegyver meg a kényszerítő eszköz, nem az enyémen...
2012. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
26%
Ha a fegyveres rendőrök nem mernek semmit tenni a barnák ellen, akkor a járókelőktől se várj semmit.
2012. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
74%
A rendőröket szert sem védi semmi törvény. Szinte már akármit csinálnak, akár őnvédelemböl is, őket hozzák ki bűnösnek. Per/pillanat itt most minden a bűnözőknek kedvez. Még a bőrtönben is jobb élni mint sok helyen Magyarországon. De mit is várunk egy olyan politikai elittől aki többet költ egy börtöntöltelék életszinvolanának javítására mint az állampolgáraira.
2012. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%

Ha a fegyverrel rendelkező rendőröket is megverik, akkor te közbeavatkoznál fegyvertelenül, őszintén?


Ha két - gondolom cigány - banda összeverekedik, akkor miért kellene bármelyik járókelőnek is beleavatkoznia? Én már csak egy kávét kérek...

2012. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%

"a rendőr oldalán lóg a szolgálati fegyver meg a kényszerítő eszköz, nem az enyémen..."


Hidd el, ha tudják, hogy nem őket fogják elővenni jogtalan fegyverhasználatért, gondolkodás nélkül elővették volna.

2012. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!