Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azt a többszáz ember, köztük...

Azt a többszáz ember, köztük rengeteg férfi vajon milyen alapon hívja magát férfinak? (részletek lent)

Figyelt kérdés

" A Somogyi Hírlap pénteki számában szemtanúkra hivatkozva azt írta: két társaság szólalkozott össze a sétányon, majd amikor három rendőr igyekezett csitítani őket, ellenük fordultak. A túlerőben lévő banda tagjai a szemtanúk szerint a földön is ütlegelték a rendőröket, miközben a korzó tele volt sétálgatókkal, de senki nem lépett közbe"

Felmérgelt.

Most komolyan...10 millió vesztes országa? Várhatjuk hogy az a három rendőr valaha segít bárkinek...


2012. júl. 13. 20:45
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenesen hívható a 107 és a 112. Nem kötelező beállni verekedni, de szólni a rendőrségnek, hogy rendőröket vernek, azért illett volna. Ezt érdekes módon senki hozzászólásánál nem láttam. Szerintem ilyen esetben, ha felmértem az erőviszonyokat és máshogy nem tudok segíteni, ez a legjobb megoldás.
2012. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
A korcs liberális világ eredménye.De ha jól tudom pont ezen a sétányon vonulgatott pár éve egy orkokból álló horda.Akkor meg még ki sem ment a rendőrség,pedig úgy tudom rendelkeznek géppisztollyal.
2012. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Jah, a liberálisok... Pont ők szoktak mostanában rendőröket verni fekete egyenruhában náci karlendítések után.
2012. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

#30


Aha én megyek el mindig szavazni a Fideszre vagy az Mszp-re.Engem tud hülyíteni a kormány az ígéreteivel.Én lopom el a nép pénzét,én csalok/rabolok/gyilkolok ahelyett hogy dolgoznék.Persze szép mese


Te mondod hogy egszerű ember vagyok amikor normálisan ki sem tudod fejteni a véleményedet egy témával kapcsolatban.Ennyit tudsz.Csak kösd fel magad de előtte nyald tisztára a korrupt kormánynak a seggét

2012. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

31.

5. vagyok és én már Írtam, hogy a rendőrséget kell hÍvni.

2012. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

34.


Hidd el ki tudom fejteni a véleményem, csak kétlem hogy Neked érdemes lenne. Amúgy köszönöm, nem tervezem felkötni magam. :)

2012. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok..


,,

Aha én megyek el mindig szavazni a Fideszre vagy az Mszp-re.Engem tud hülyíteni a kormány az ígéreteivel.Én lopom el a nép pénzét,én csalok/rabolok/gyilkolok ahelyett hogy dolgoznék.Persze szép mese"


Hozzászólásod ezen része hogyan kapcsolódik ahhoz amit én írtam?


"Te mondod hogy egszerű ember vagyok amikor normálisan ki sem tudod fejteni a véleményedet egy témával kapcsolatban.Ennyit tudsz.Csak kösd fel magad de előtte nyald tisztára a korrupt kormánynak a seggét"


Ezzel el is árulsz mindent magadról. Amúgy meg miből gondolod hogy szimpatizálok a mostani kormánnyal?

Azért írtam hogy egyszerű ember lehetsz, mert itt ócsárolod az egyszerű rendőrt, nem tudod felmérni azt az egyszerű tényt, hogy egy járőr nem jókedvéből büntet meg, csinálja azt amit, hanem azért mert kötelessége.


Legelső hozzászólásomnak csupán egyetlen célja volt, hogy gondolkodj el azon, hogy biztos az a magatartás a helyes, ahogyan Te reagálsz a jelen helyzetre? Nem lehet hogy pont ez a magaviselet miatt süllyed még mélyebbre országunk? - De látom felesleges volt akármit is írnom.

2012. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Kiderült már kik voltak az elkövetők?
2012. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Kon"troll" válasza:
Volt egy hasonló esetem amiből én jöttem ki vesztesen,mégpedig két haveromat nyolcan vertek az egyik buszmegállóban,én és még pár haverom közbe avatkoztunk amiből egy nagy pofozkodás kerekedett,egyik haveromnak eltörték az állát a másiknak kiverték az egyik fogát,én egy enyhe agyrázkódással megúsztam,viszont a banda 2 tagja a verekedés után bement a rendőrségre,és feljelentett minket,mi lettünk a felbújtók,mert ők előbb mentek be a rendőrségre,én kaptam egy 80000 ft-os büntetést,másik két haverom meg fejenként 150000 ft-ot,és akkor az ügyvédet meg se említem. Sztem egyértelmű,hogy nem a gyávaság volt a probléma. Hasonló szituba max hívnám a rendőröket,mert nem ér meg ennyit.
2012. júl. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!