Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt a fajta normális egyenruhá...

Ezt a fajta normális egyenruhát már ki sem adják az új rendőröknek?

Figyelt kérdés

[link]


Kész egzotikum, ha az ember ilyen egyneruhát viselő rendőrbe botlik, pedig ez lenne a normális, ha megnézzük a legtöbb ország példáját. Ehelyett viszont mostanában az összes fiatal rendőrön csak sötétkék rugdalózót és mérethelytelen pólót lehet látni a nagyon menő ködvágó csákóval. Mi ennek az oka? Az új felszerelők már nem is kapnak ebből a normális egyenruhából, csak bevetési cuccot osztanak ki nekik? Nem mellesleg megjegyzem, a bevetésiben is lehet tekintélyt parancsolóan kinézni, de az 50 kilós srác ne xxl-es pólóban mászkáljon már és ne az átkosbeli bőr pisztolytáskát viselje már hozzá.



2012. júl. 15. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Látod ez itt a baj: "50 kilós srác ne xxl-es pólóban mászkáljon" kezdjük ott , hogy 50 kilós gyereket fel sem szabadna venni rendőrnek.Hogy akarja ez megvédeni a civileket, ha még magát sem tudja? Kész vicc.
2012. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hogy normális az azért túlzás! (De értem mire gondolsz. Hogy ne ezt mai „gyakorló szerű” egyenruhát hordják már, hanem ezt egy fokkal elegánsabbat.)

Hogy mi az oka hogy ezt hordják nem tudom. Gyanítom, hogy valaki most ezen keres milliárdokat, hogy ezt szállítja a rendőrség részére.

Hát én nem tudom, hogy ki dönt a rendőrségnél a ruhákról, de szerencsétlen rendőröket sikerül mindig valami irtó igénytelen módon felöltöztetni. Ez a mostani bakancs, gyakorló nadrág, kínai RENDŐRSÉG póló szerkó is milyen már?!

A franciák is hordanak ilyesmi ruhát, de az övék valahogy mégis normálisabb. Ők legalább nem kínai pólóban vannak, hanem ingben.

[link]

2012. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"Hogy akarja ez megvédeni a civileket, ha még magát sem tudja?" - Úgy ahogy Siófokon volt. 20 éves, részeg, egyetemista srác úgy összevert 3 rendőrt, hogy egyiket korházba kellett vinni.
2012. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ma 15:09


Egyetértek. Megnézzük a franciáékat valahogy tényleg jobb.


Amúgy tényleg érdekes, hogy már normális ruhát nem hordanak. Pár éve még azt néztem, hogy kék ruha van rajtuk, most már azt ha normális van rajtuk.

2012. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Most komolyan olyan nehéz normális egyenruhát adni a rendőrökre?! Nem értem mi lehet abban olyan nehéz, hogy valami ilyesmi egynruhát adjunk szerencsétlen rendőrökre.

[link]

[link]

[link]


De rendőrnő is nézhet ki egyenruhában is normálisan.

[link]

2012. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


A magyar rendőröknek is van épp eléggé szép egyneruhája, csak nem akarják felvenni :(

2012. júl. 15. 16:37
 7/16 anonim ***** válasza:
egyenruhánál az is fontos, hogy kényelmes legyen. Egy póló, meg kabát, kényelmes vastag szövetnadrág sokkal jobb (amiben manapság vannak), mint egy szűkebb, illetve ami 90es években volt: ing nyakkendővel, szűk kabáttal.
2012. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De az is fontos, hogy tekintélyt parancsoló legyen.
2012. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy itt nem az akarással van a gond, hanem hogy nincs. Járni jár, csak nem jut. Papíron léteznek ezek a ruhák amiket linkeltél, csak épp nincs belőle. Szerintem ha lenne akkor legalább az esküre felvehették volna. De nem, ott is ebben voltak.

[link]

[link]

De azért kíváncsi lennék egy rendőr hozzászólására is, hogy ő mit mond, miért ezt a kék, gyakorló szerű ruhát hordja az összes rendőr mostanában.


Hát ez a mostani ruhájuk egyáltalán nem tekintélyt parancsoló. Olyan mintha melegítőben lennének.

2012. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Újonnan felszerelő rendőrök próbaidősek, ezt a ruhát kapják, majd ha véglegesítik őket, akkor kapják meg a rendeset elméletileg.
2012. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!