Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 23 éves lányként nagyon...

23 éves lányként nagyon idősnek számítanék rendészeti szakközépiskolában? Tudom, hogy lehet még jelentkezni ennyi idősen, de nem lógnék ki nagyon?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Többen olyan 21-22 éves korukba jelentkeznek hogy addig pénzt keressenek meg felkészüljenek rá fizikailag is. Egyik haverom is 22 évesen jelentkezett rá addig tanult 2 szakmát meg dolgozott egy kicsit plusz kondizgatott.
2012. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Természetesen nem lennél idős! Kell is ennyi élettapasztalat ezen hivatás ellátásához! Annak aki 18 évesen kerül be, szerintem sokkal több tanulnivalója van még az életből, kitudja, talán még nem is látja át annyira a dolgokat. 18 évesen gyakorlatilag már nagykorú és felnőttnek számít, ugyanakkor még ettől függetlenül lehet még gyerekes.

Ne aggódj én is 23 évesen lettem hivatásos, bár előbb szerettem volna az lenni, de egy percig sem bántam meg, hogy így alakult!

Ha belevágsz akkor sok sikert kívánok a felvételire, és eredményes tanulást kívánok!

2012. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Örülnék ha többen döntenének így, megfontoltan mint te és nem azért mert nem tudják hova akarnak menni vagy csak hirtelen fellángolásból.


Sok sikert!

2012. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is fizikai felkészülés miatt húztam ilyen sokáig. Mikor eldöntöttem, hogy rendőr leszek, még nem voltam olyan állapotban, hogy átmenjek a fizikain...

Köszönöm a válaszaitokat!

2012. júl. 23. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem számítasz nagyon idősnek. Sőt jobb későn kezdeni erre a feladatra is meg kell érni.
2012. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 éve e fölött volt az átlagéletkor. A legidősebb kolléga 33 éves volt! :)) Nem számítasz idősnek! Hajrá!!!
2012. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!