Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elkapták, hogy tudták nyomonkö...

Elkapták, hogy tudták nyomonkövetni?

Figyelt kérdés

Nézzétek a médiát



Most szól a média róla,hogy elkapták a rendőrök azt az újpesti bankrablót,aki e-hó elején kirabolt egy újpesti bankot.A fickó egy tiszaparti strandon volt amikor a rendőrök elkapták.Nade 2 hét után kapták el,hamarabb nem,hogy-hogy?,és budapesten rabolt és most kapták el szegeden,mit csináltak eddig a rendőrök,és követték úgy kapták el,v nem tudom,esetleg valaki a strandon megismerte és szólt a rendőröknek?.de hát felismerni,hát rabláskor símaszk volt rajta.



2012. júl. 24. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Erről nem is hallottam pedig szegedi vagyok :O
2012. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így jár az, aki símaszkban megy strandolni. :)
2012. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezért baj, amikor hozzá nem értő próbálja kitalálni az összefüggéseket.


Na, akkor ha már ennyire benne vagy: van egy kamera feltételed, ahol maszk volt az illetőn, és semmi más. Kapd el két nap alatt!


Ilyenkor általában egy füles szokott érkezni, esetleg valamelyik bankba beadta a rabolt pénzt (megvan a sorszáma általában a pénzeknek) és onnan már szereztek róla egy képet, vagy rabláskor ott hagyta az ujjlenyomatát, és már volt hozzá kép (büntetett előélet).

2012. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mikor megtalálták a házába a fegyvert le se tagadhatja,amúgy úúúristen 29 éves taknyos ,hogy mer 29 évesen ilyesmire folyamodni,én 29 évesen még majdnem gyereknek éreztem magam,mert még szüleimnél laktam.
2012. júl. 24. 19:06
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha már itt tartunk,más 16 évesen hogy mer telót,nyakláncot stb rabolni?

Kuttyavilág.

Én a kezüket törném el.

2012. júl. 24. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt itt neked 100 öregasszony se fogja tudni megmondani
2012. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megint egy önjelölt rendőr!!!!!


Menj rendőrnek, ott megtanulod a nyomozás menetét, utána fejtegetheted az okokat.

Mit csináltak 2 hétig? Nyomoztak.

Az is lehet, hogy tudták már másnap, hogy ki volt, de nem akarták egyből elkapni, csak figyelték, hátha elvezethet egy nagyobb halhoz. Ilyen egyszerű.


Tudod Te miből áll egy nyomozás? Mi a menete? Milyen kötelező dolgokat kell elvégezni? És egy ilyen alkalmi bankrablót, maszkban, minimális nyom hátrahagyása nélkül nagyon nehéz ám elkapni.

2012. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!