Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A barátnőmet zaklatja az exe....

A barátnőmet zaklatja az exe. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

szexuális megjegyzésekkel. pl. szétk..lak te r.banc; már áll a dákóm, csak szállj le a buszról és megb@szlak... stb. ez utóbbinál a szerencse az volt, hogy a buszmegállóban vártam a bnőm buszát. Már engem is megfenyegetett, hogy majd elkap a haverjaival aztán szétvernek. Erősebb vagyok az említett fiunál, és épp ez a baj. :S hogyha nagyon felhúz akkor nekimegyek és akkor fiatalkoruak börtöne. Már próbáltam szépszóval rendre utasítani, nem jártam sikerrel. segitsetek légyszives

én 16F barátnőm 15L és a zaklató 16F



2012. júl. 30. 02:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mérlegelni kellene, hogy szimplán magától ilyen egyszerű a kölök, vagy azért a kapcsolatuk megszakításának módja is belejátszik ebbe (pl. megcsalta veled, és úgy szakítottak), és érdemes-e kitartanod a lány mellett. De ha csak az előbbi, és plusz újgazdag kis majom a csávó, akkor még megér egy kört a kapcsolat (nehogy meghátrálj már, és eldobd, akit szeretsz, mert ott az a macskajancsi). Próbáld megőrizni a higgadtságodat, és várd ki, mit lép, de azért legyél felkészülve a legrosszabbra is (test, lélek, stb. ;-), hátha pszichó a csávó, és tényleg megteszi, amit mond (elmondásod alapján, és a gyanúm alapján nagyobb a vszínűsége, hogy nem, de te ismered, mekkora gengszter). A legrosszabb, amit tehetsz, hogy teljesen figyelmen kívül hagyod, és nem veszed komolyan a szitut. A gondot még az is jelentheti, hogy te nem istállóban nevelkedtél, és jogkövető állampolgár akarsz maradni, ő pedig lehet, hogy magasról nagy ívben...

Amúgy amennyi tettlegességig fajuló balhé van a tizenéves fiúk közt (én is vettem részt ilyenekben), szinte minden nap 2db javítóintézetet lehetne nyitni, hogy elférjenek a résztvevők. Szal az nem túl reális veszély, de azért arra nagyon vigyázz, hogy ne legyen 8 napon túl gyógyuló!

Viszont az könnyen meglehet, hogy nem csak 1 hétig veri csak a tamtamot, és az hosszú távon azért stresszes lehet. Ez elme játék is: ki üt először, és ha ütnek, fel vagy-e rá készülve.

Ez nem egyszerű szitu, sok szerencsét a megoldásához, mert talán arra is lesz szükséged (pl. holnap elcsapja egy IFA, és megoldódott :-)!

2012. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jól írták már előttem, hogy ne foglalkozz vele. Arra izgul, hogy Te mit reagálsz Ha semmit, megunja! Ha a lányt zaklatja (komolyabban), rendőrség!!! (((Vagy jogos önvédelem, és utána rendőrség!!!)))
2012. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!